Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magyarországon mért olyan...

Magyarországon mért olyan szigorúak a szülők az alkoholal?

Figyelt kérdés
Mostanába az az új hobbym ha unatkozok, hogy beírom gyakorin a keresőbe jogy "kamaszok alkohol" is a kérdéseken röhögök mert olyanok vannak köztük hogy szülők azt kérdezik hogy "a 17 éves fiam megiszik minde nap egy doboz sört, mit tegyek?". A legjobb meg, hogy utána jönnek a kicsit "engedékenyebb" hogy egy fél poháral megihat. Én meg gondolom magamba, hogy baszus 17 évesen fél pohárral? Az én apám német is sokat voltam vele Münchenbe is ott már 15 évesen megittunk egy korsó sört a Biergartenbe, nem hogy egy fél poháral. Franciaországban is már csecsemő kortól kezdve kapják a gyerekek a vörösbort. A lengyeleknél ugyanez csak pálinkával, a németeknél meg a sörrel. Ilyen kor mit gondolnak a szűlő, amikor megtiltják a kamasz gyerektől az alkoholt?

2022. szept. 11. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
96%
Korodbeli vagyok, de gusztustalannak tartom a piásokat.
2022. szept. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, gyökér vagy.
2022. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
97%
Bántalmazottból lesznek a legnagyobb féltők. A legalkoholistább nemzetnél mit vársz? Egy átlag normális ember úgy félti a gyerekét az alkoholizmustól, hogy csuda..., okkal. Magyarország kb folyton részeg
2022. szept. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim válasza:
96%
Magyarország tényleg részeg.
2022. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
96%
Én engedékeny lennék, ha lenne gyerekem, nem lenne bajom vele, ha olykor-olykor megiszik valamit. Viszont ha minden nap inna, azt nem szeretném, tök mindegy, hogy csak egy sör, az már alkoholizmus.
2022. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim válasza:
95%
Keress masik hobbit
2022. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!