Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apaként komolyan tudnál venni...

Apaként komolyan tudnál venni egy 25 éves vőlegényt a 37 éves lányod oldalán?

Figyelt kérdés
Én sehogy nem tudok megbarátkozni vele, legszívesebben nyakon csapdosnám.

2022. szept. 29. 12:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%
Juj! Hát nem neked kell vele "barátkozni"! Arra ott a lányod. TE MEG TUDOMÁSUL VESZED ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KIVÁNSZ NEKIK Tiszta szivedböl!!!
2022. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
96%
Az életkor csak egy szám. Nekem volt 25 évesen 34 éves barátom. Egy életképtelen here volt csak a szerelemtől nem láttam. Képtelen volt egy szöget a falba verni és büdös volt neki a munka is... Ne az életkor alapján ítélj.
2022. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
92%
"Az, hogy nem bírom a kiscsávót." Még jó hogy nem téged akar elvenni, és hogy a lányod nem szorul az engedélyedre.
2022. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
91%
Itt akkor a gond veled van. Remélem a lányodnak nincs gondja a határmeghúzással, hogy érvényesítse az életadta jogait.
2022. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
98%
Mi az, hogy nem bírod...? Nem neked kell vele együtt élni... :))))
2022. szept. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
90%
Egy dolog számít csak: Ők szeretik-e egymást vagy sem? Ennyi.
2022. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
25%
37 évesen vőlegény? Főleg egy 25 evéssel? Inkább az asszonnyal van itt a baj
2022. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit vakargatnám a fejem, hogy „valamit elrontottam anno a nevelés során?”, de aztán eszembe jut, hogy ehhez semmi közöm már így ~20 év távlatából. Felnőtt nő, azt tesz amit akar, azzal jön össze, akivel akar. Én meg eldönthetem, hogy mellette leszek, az élete része, az unokákkal, stb.. vagy esetleg akár ki is tagadhatom őket (nyilván nem ezt mondom, csak szélsőségeket jelenítem meg). Szabadság van, bárki megtehet bármit... Te dönthetsz, akárhogyan. A te életed, eldöntheted, hogy kivel töltöd.
2022. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg mind a két fél defektes.

Gyanítható, hogy a srácnak még sohasem volt nője, ezért boldog, hogy szóba állt vele egy öregedő nőnemű.

A lányodnak meg kapuzárási pánikja van. Fél, hogy vénkisasszony marad, és azért pánikol, mert az utolsó pillanatokban van a gyerekszüléshez is.

Magához való normális és megfelelő egzisztenciájú férfit nem talált, így egy hirtelen ötlettől vezérelve elcsábította az első útjába eső kis csávót.

A lányodhoz képest még gyerek, aki még a diszkós korszakát éli.

Nem is csodálom, hogy nem egy ilyen fiatal suhancot álmodtál az asszony korban lévő lányod mellé.

Majd azt fogják hinni, hogy a fia...

2022. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
35%
nevetséges, de ő bajuk
2022. szept. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!