Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apaként komolyan tudnál venni...

Apaként komolyan tudnál venni egy 25 éves vőlegényt a 37 éves lányod oldalán?

Figyelt kérdés
Én sehogy nem tudok megbarátkozni vele, legszívesebben nyakon csapdosnám.

2022. szept. 29. 12:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
95%

Miért ellenszenves a fiú?

Csak a kora miatt, vagy van olyan tulajdonsága, ami tényleg elfogadhatatlan egy kapcsolatban? Írhatsz privátban is ezzel a témával kapcsolatban.

2022. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
62%

Fiús anyaként mondom: a srác szüleinek hidd el sokkal rosszabb, hogy a fiatal fiúk mellett egy középkorú nőt kell látniuk. Ha a helsükben lennék, én biztosan nem engedném meg, hogy elvegye a lányodat. 1 éven belül úgyis elválnak, akkor jogi herce-hurcának kitenni a fiút?

A normális udvarlókban meg a barátodban meg ne bízz. Valószínűleg a lányod kézzel-lábbal ment volna a korban jobban hozzáillő barátodhoz, ő meg gondolom ágyba vitte párszor de semmi több. Ne legyél olyan biztos abban a visszautasítós sztoriban. Bárkihez menne már ő, csak semmi nem jön össze neki, ami nem is csoda, mivel egy ilyen korú nőnek már kamasz gyerekinek kéne hogy legyenek.

2022. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
95%

32, Nem, ő tudatosan választóra ezt.

És nem ment volna kézzel-lábbal akárkihez a saját korosztályában. O utasít el, nem ot utasítják el. Él kéne fogadni, hogy van ilyen. Én nem problémáznék belőle. Ha nem egy drogos ficsúrról van szó, hanem dolgos, rendezett, rendes, akkor áldásom adnám rájuk, attól függetlenül, hogy én mit gondolok. Nem kell ezt túlgondolni. Vannak ilyen szerelmek is. Csak legyen mindkét fél normális.

2022. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
91%
*választotta
2022. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
64%
#33, Ugyan már...Ne felejtd el, hogy a nő apjának a verzióját olvasod. Tudod, mindenki a maga lovát dícséri, ami érthető, de egyértelmű, hogy negyede olyan jó parti sincs a lánya mint szerinte. Inkább örülnie kellene, hogy be tudott fűzni egy fiatal férfit, és nem vergődni. Örülj, hogy a fiú anyja nem tépte ki a lányod összes őszhajszálát. Én a helyében addig aláznám míg el nem tűnik a fiam életéből.
2022. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
93%

35, Akkor gratulálok az érzelmi és értelmi intelligenciádhoz neked is. Ennél többet nem is éri meg írni neked.

33, 34 voltan

2022. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!