Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjak el bármit a...

Hogyan mondjak el bármit a szüleimnek, ha mindenre csak negatív és lehúzó válaszaik vannak?

Figyelt kérdés

Nemsokára szeretnék külföldre utazni egy hétre, meglátogatni a barátomat, de már előre érzem, hogy borzalmas veszekedés lesz belőle. A szüleim képtelenek elfogadni, hogy a párom külföldi, és lépten nyomon belekötnek, mikor nem is igazán ismerik. Többször találkoztak már vele, olyankor ment a jópofizás természetesen.

Szerintük elrabol, megerőszakol, biztos a szerveimet akarja eladni, nem kellek neki semmire, ha ennyire jóképű és jó férfi, akkor miért nem talált magának ott valakit, ahol lakik. Viszont az, ami teljesen kiütötte nálam a biztosítékot, az az volt, amikor az apám azt mondta nekem, hogy a mi kapcsolatunk semmit sem ér, én nem is szeretem őt, csak egyszerűen mentálisan instabil voltam, amikor megismerkedtünk, és beképzelem, hogy szerelmes vagyok. (Amikor megismerkedtünk, akkoriban léptem ki egy hosszú kapcsolatból)

Egyszerűen már a gyomorgörcs kerülget, hogy beszéljek velük arról, hogy elutazom hozzá.

(Még náluk lakom, most fogok diplomázni, mellette dolgozom)


22/L



2022. szept. 29. 17:12
 1/8 anonim válasza:
97%
22 évesen oda mész ahova akarsz szerintem ha nem ők fizetik. Nem hinném, hogy ilyen miatt zárat cserélnének és dobnának ki otthonról, max megsértődnek és nem szólnak hozzád egy darabig.
2022. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Keves informacio. Az hogy kulfold, mit takar? Valamit irhatnal a kulfoldi csaladrol, a fiurol.Valamiert feltenek ettol a kapcsolattol amit nem irtal meg . A fiurol annyit tudunk, hogy jokepu es kulfoldi. Ez lehet akar pozitiv es akar negativ tulajdonsag. Eleg feluletes ertelmezes En is feltenelek.
2022. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ne mondj el akkor semmi iylesmit.
2022. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
igaza van a szüleidnek, vagy talán nem láttad Liam Neeson Elrabolva c. filmjét? elmész a jóképű sráccal, másnap reggel eladnak valami gazdag arabnak, aki elveszi a szüzességed. kell ez neked? ismered a srácot, mit tudsz róla egyáltalán?
2022. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Alighanem igazuk van.
2022. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Még te utazol ki hozzá? Ezt nálunk úgy hívják, hogy meleg punci házhoz jön....és ráadásul ingyen! Miért nem a hősszerelmes palid jön? Jaaa meg kéne mozdulni és még pénzbe is kerülne...Gondolkozz már.
2022. szept. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán ne mondd el amit nem muszáj. A "tanácsaikat" meghallgatod, mosolyogsz bólintasz, aztán azt csinálod amit eredetileg is terveztél. Nem kell adnod a véleményükre, de meggyőzni úgysem fogod őket, akkor minek kattogni rajta?
2022. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
22 vagy, nem kell nekik elmondanod semmit :)
2022. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!