Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek az ellen ha apám...

Mit tehetek az ellen ha apám lelkileg terrorizál engem?

Figyelt kérdés

Mozgássérült nő vagyok, segéd eszközzel járok.Apám 35 éve terrorizál engem lelkileg, szemét dolgokat mondd nekem pl azt hogy "szórakozásból esek el az utcán" szerinte. Mindig is ilyeneket mondott nekem, szerintem nem szeret engem de szerinte meg nagyon szeret. Aki szeret az nem mond ilyet :(

Már elköltöztem tőle, de ha átmegyek látogatóba, akkor is állandóan ilyeneket mond nekem, én meg sírva fakadok hogy a saját apám ilyen szemét velem.



2022. okt. 10. 20:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talalkozhatnatok mashol anyukaddal. Bar en sem ertem, miert nem ved meg teged.
2022. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 NTBS ***** válasza:
68%
Beszélgetés. Ha nem változik, akkor kapcsolat megszakítás.
2022. okt. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor turjed mert csak az apád..
2022. okt. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!