Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen szülő az olyan,akik...

Milyen szülő az olyan,akik elküldtek albérletbe?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy sokat segítettem,sőt sokszor az egész fizetésem elvették 6 év alatt,mert nem jöttek ki abból,amit apa megkeresett,de mégis elhordtak mindig minden hálátlan gyereknek meg,hogy nem vagyok segítőkész... Azt sem bírták megvárni,hogy rendesen össze gyűjtsem a pénzt kauciora,inkább adtak 100 ezret,csak menjek már, hozzá tették,hogy ők nem kiraknak,csak a javamat akarják. Na persze azzal hogy egy vadidegennek fizetek több,mint 100 ezret,ezzel nagyon a javamat akarják...A 100 ezret azért hozzá vágták a fejemhez,szóval azt is csak azért adták,hogy ezt hozzám tudják vágni.

2022. okt. 18. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Leirasodbol itelve, nehez, kellemetlen ember lehetsz akivel nem konnyu egyutt lakni. Lehet a szuleid csendre, nyugalomra, bekere, vagynak.Add meg nekik.
2022. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért lennék kellemetlen,nehéz ember?! Ők használtak ki,most megvan játszva,hogy minden rendben van.
2022. okt. 18. 15:33
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha ok hasznaltak ki, miert nem koltoztel el mar regen otthonrol?
2022. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező, nehéz lehet most, de majd talpra állsz, összekapod magad.

Aztán amikor a szüleid vén szarok lesznek, és rád lennének utalva, akkor beadod őket egy huszadrangú otthonba, és majd közlöd velük, hogy ja, hát te csak a javukat akartad.

2022. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
A modorod, a gondolkozasod, az ellensegeskedesed miatt vagy kellemetlen.
2022. okt. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Más gyerek szóba se állna veluk
2022. okt. 18. 15:48
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Akkor te se kolts rajuk kellemetlen szavaidat, hagyd oket beken.
2022. okt. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem kuldtek, 19 evesen mar volt igenyem a kulonelesre, igy en magamtol mentem albiba.

Kerdezo, a leirasbol az jon le, hogy soha nem is volt jo kapcsolatotok. Akkor mit varsz toluk?

Bar nem is tiszta, hogy ilyen korulmenyek kozott miert is akarsz minden aron otthon elni. Elvezed, ha bantanak vagy mi? :D

En a helyedben nagyon is boldog lennek, hogy vegre megszabadultam toluk es meg penzt is adtak ehhez.

Szerintem ez szuper!

2022. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak hogy o nem elkoltozni akar, hanem otthon elni olcson az o szabalyai szerint es kozben igazolast var tolunk, hogy a szulei tonkre teszik az eletet.
2022. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

A szóközökön is spórolás van :)


Amúgy meg nem kötelesek eltartani, szóval joguk van hozzá.

2022. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!