Jogos ahogy érzek?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz anyukám születésnapja, és már régebben mondta hogy egy parfümöt szeretne mindenképp (nem rám célzott ezzel). De sajnos nekem csak a 30 ml kiszerelésre lenne pénzem, viszont olyan cikinek és kellemetlennek érzem hogy a legkissebb kiszerelést adnám neki. Úgy érzem mindenki rajtam nevetne ezzel hogy nem tudtam megvenni a 100 ml belőle. Szerintetek megvegyem a 30 ml vagy hagyjam inkább? Másnak egyébként esze ágában sincs megvenni neki ezt a parfümöt a családból.

2022. okt. 27. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
anyukad biztos nagyon orulne neki, vedd meg a 30 ml kiszerelest, ha nincs penzed a 100 asra, nem fognak rajtad nevetni.
2022. okt. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha parfümnek örülne, akkor vedd azt!

Ha 30 ml-re telik, akkor azt, nyilván tudja anyukád, hogy nem vagy tőkepénzes. 30 ml is elég hosszú időre (nálam 1 év) mert a piacra, vagy takarításhoz nem fújkálom magam.


"Úgy érzem mindenki rajtam nevetne ezzel hogy nem tudtam megvenni a 100 ml belőle."


Aki nevet rajtad, az elballaghat a p.csába!

2022. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
amugy egy rendes csaladba nem szoktak nevetni akkor sem, ha valaki nem tudott venni semmit anyagiak miatt, regebben nalunk is volt ilyen. Amikor lett egy kis penze bepotolta es ennyi. Aki ezen nevet az nem a csalad resze, en ugy erzem. Ez csak a szemelyes velemenyem.
2022. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Savlekotő ***** válasza:
100%

Rémes lehet ilyen családban élni ahol kiröhögnek ilyen dolog miatt is de ők csesznek szülinapra akár egy virágra is áldozni. Vedd meg a 30 miliset és szard telibe aki ezen röhög. Itt borítékolom hogy Anyukád nagyon fog örülni..

70F

2022. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak akkor fújom magamra, mikro "érdemes". Ha anyud nem fujkálja magát otthonra, meg hétvégén tévézéshez is, akkor teljesen jó az a 30 ml. Az is lehet, hogy ezt a "kedvencet" a különlegesebb alkalmakra tartogatja majd, a hétköznapokon pedig valami olcsóbbat használ. Simán vedd meg a kis kiszerelést. Bőven jobb, ha van egy kicsi neki abból a parfümből, mint ha semennyi sem lenne. Gondolom drága, azért nem akarják megvenni a többiek. Én nagyon örülnék, ha valami különlegességből, amire vágyom, kapnék akár egy kicsit is ízelítőül.
2022. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a lényeg, hogy vettél valamit, lehet az egy kis apróság is, de gondoltál rá.


Azon meg ne nevessenek, hogy kisebb kiszerelésű parfümöt vettél.


én anyukámnak soha nem vettem a legnagyobb kiszerelésűt, mert lehet megtetszik neki egy új illat, ami sokszor előfordul és akkor a másikat nem annyira használja.


Ha valaki az én családomból semmit nem venne, nem röhögném ki semmi képp, inkább kisegíteném. Aki ezen nevetgél, az nem illik a családba, legalább is szerintem.

2022. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor megveszem neki!
2022. okt. 27. 14:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék a fiamtól egy 30 milis parfümnek. Vagy bárminek is.
2022. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
En Anyosomnak parfumot vettem szuletesnapjara. A 100 ml majdnem 200 euro,szoval kapott egy 30ml-t, ami szinten nem volt olcso. Nagyon orult neki!
2022. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármit kapnék a gyerekemtől, örülnék.
2022. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!