Jogos ahogy érzek?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz anyukám születésnapja, és már régebben mondta hogy egy parfümöt szeretne mindenképp (nem rám célzott ezzel). De sajnos nekem csak a 30 ml kiszerelésre lenne pénzem, viszont olyan cikinek és kellemetlennek érzem hogy a legkissebb kiszerelést adnám neki. Úgy érzem mindenki rajtam nevetne ezzel hogy nem tudtam megvenni a 100 ml belőle. Szerintetek megvegyem a 30 ml vagy hagyjam inkább? Másnak egyébként esze ágában sincs megvenni neki ezt a parfümöt a családból.

2022. okt. 27. 14:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is azt vallom hogy a szándék a fontos, nem pedig hogy mennyibe került az ajándék.
2022. okt. 27. 15:08
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
vedd meg a 30-ast és ne foglalkozz a röhögőkkel, az nagyobb érték, hogy te figyelsz rá, mint hogy ők meg TUDNÁK venni, de nem figyelnek.
2022. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A szándék a fontos.
2022. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egy parfüm pont nem az a dolog, amit literszám érdemes venni. Inkább többféle kell, mindegyikből egy kevés.
2022. okt. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak nevetni, anyud pedig hidd el hogy ennek fog a legjobban örülni. Hiszen ez az amit szeretett volna, nem egy 15. Tábla csokit

(Semmi baj a csokival, de egyszerűen ha erre vágyik?..)

2022. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs is bevételed, mert még mondjuk nem dolgozol munkát, hanem azt dolgozod, hogy suliba jársz, és nem fizetésért; akkor miért lenne ciki? Amúgy, a zsebpénzeidet arra kaptad, hogy magadnak vegyél olyan dolgokat, amit szeretsz, ami neked tetszik. Neked még nincs bevételed, és így megadott keretösszegen belül olyasmire költhetted volna a pénzed; ami neked tetszik. Ez a legjobb ajándék, amit egy szülő adhat a gyerekének. És ha valami nagyobb dolgot akar megvenni a gyerek, akkor még gyűjt hozzá kövi ünnepekből kapott pénzekből is, hogy megkaphassa, amit szeret; ha egy ajándékpénzből amit ő kapott; nem jött ki.
2022. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!