Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek exhibicionizmusra...

Szerintetek exhibicionizmusra utal ez a viselkedés az anyukák részéről?

Figyelt kérdés

Ha be irod Instán hogy breastfeeding szoptatják a gyereket a videón ez erkölcsileg elég durva kiakasztó nem?

Miért teszik ezt vajon?


2022. nov. 4. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert szerintük ezt mutogatni kell. Csinalja mindenki eltakarva, de ne mutogassa már könyörgöm.
2022. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Kevés, még így péntek este is.
2022. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tik tokot akartam írni elnézést kérek
2022. nov. 4. 18:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert most nagy divat kiállni azért, hogy az anyák bárhol szoptathassák a gyereket, ha a gyereknek szüksége van rá.


Amúgy szerintem nem kiakasztó. Bírósági váróban én is láttam ilyet már élőben.

2022. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Szoptassák otthon, vagy nyilvánosan normálisan eltakarva vagy elfordulva, közösségi médiára meg azt tesznek ki, amit akarnak, én úgyse fogom megnézni.
2022. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd be.
2022. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Ezer anyából egy, ha mer nyilvánosan szoptatni, mégis mindenki úgy beszél erről, mintha mindennapos dolog lenne. Te is ezen pattogsz, miközben sokkal több olyan nő van a tiktokon, aki ennél jóval többet mutat magából, csak ugye az más, mert az azért van, hogy álljon rá a dákó, az rendben van.

Az első gyereket nem kellett így etetnem, de ha pár nap múlva megszülöm a másodikat, akkor biztos, hogy már csak azért is bemegyek egy plázába és ott fogok az ikrekkel helikopterezni.

2022. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen termsézet.
2022. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Nem utal arra. Csak egy természetes dolgot nem fog rejtegetni más prűdsége miatt.
2022. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Pisilni is természetes dolog, mégsem lehet akárhol.
2022. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!