Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha pontosan...

Mit csinálnátok, ha pontosan tudnátok, hogy hibáztatok, de anyukátok nem hiszi el, hogy igazat mondtok az esetről, és nagyon mérges?

Figyelt kérdés
Szóval volt a szalagavató utáni buli, amire anyu alig engedett el, de én nagyon jól éreztem magam, attól eltekintve, hogy azt reméltem táncolhatok egy sráccal, de ő másik lánnyal táncolt, mindegy is. Így belementem egy üvegezős játékba a többiekkel és megcsókoltam 2 srácot is, az egyik sráccal igen sokat csókolóztam, és igazából egész jó volt. Ezt viszont valahogyan anyu megtudta, elmondtam a nővéremnek izgatottságomban, ő pedig veszekedés közben szerintem elmondta, hogy rám terelje anyu haragját. Szóval igen, anyu nagyon haragszik most rám, pedig csak pár csók volt. Nem sűrűn csinálok ilyet, mert az a srác aki tetszik nekem, ő teljesen esélytelen, hogy bármit is akarjon tőlem. Konkrétan 2 éve járunk együtt törire és nyár óta plusz matekra (ahol 5-en vagyunk), de még a nevemet is rosszul tudja. És most anyu azt hiszi, hogy olyan könnyűvérű vagyok, hogy már a szüzességem is a kukában van (bár lenne olyan elvetemült srác aki szeretne velem lefeküdni…😅, na mindegy), és sehogyan nem tudom anyuval elhitetni, hogy ez nincsen így. Szerintetek mit csináljak? Orvos meg tudja állapítani a szüzességet, vagy ilyesmi? Lehet valahogyan bizonyítani ezt?😅 17L

2022. nov. 19. 01:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
23%
Megtudja állapítani, hogy szűz vagy ha nem szakadt át a szűzhártyád sport vagy bármi közben
2022. nov. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem hagyd a témát, majd megnyugszik anyud. Egy este 2 sráccal smárolni, huhh, mekkora bűn 😂

17 évesen ismerkedj, flörtölj, csókolózz. Próbáld ki, milyen érzés fiúkkal ismerkedni, csak tudd a határt. Ettől még nem lesz belőled ribi, az írásod alapján nem vagy az a fajta csaj.

2022. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
69%
17 évesen milyen szalagavatóról beszélsz?
2022. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
8%

11-es, a nőgyógyász NEM a szűzhűrtya meglétéből, hanem a hüvely állapotából állapítja meg!


Egy nem szűz nő hüvelyében vannak eltérések, esetleg apróbb hámsérülések, amiket egy aktus során szerez (fájdalmatlan, nem vérző, de nem teljesen ép a nyálkahártya).

2022. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ehhez nemi erőszak, egyszerűen a súrlódás okozza, ami az aktus során keletkezik a pénisz által. :)
2022. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért feltételezem ha én fél éve nem szexeltem akkor már nincs benne súrlódás. Ha meg a 6 évvel ezelőtti súrlódás is látszik nincs értelme a mondatnak.
2022. nov. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
76%
14, ezt nem gondolod komolyan 😂.
2022. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
34%

Orvos meg tudja állapítani a szüzességet, vagy ilyesmi? Lehet valahogyan bizonyítani ezt?😅


Amíg ezen a szinten vegetálsz, nem kellene pasizni.

2022. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha feldugom a tampont azzal is sértem a hüvelyem sőt jobban mintha betenné vki a kicsi répáját mivel a tampon száraz érdes felületű. Jó esetben nem egy fűrész faxuval kefélek 🤣🤣🤣
2022. nov. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
70%

Hát figyelj, anyud egész életedben csak óvni szeretne. Lehet őt hibáztatni, de magadtól belementél volna ilyesmibe vagy csak az üvegezés miatt?.. Mások "elvárása" végett?

Ha önszántadból teszed az megint más.

Lehet kissé túl reagálta de nem akar rosszat,ő lesz talán az egyetlen aki mellett lesz mikor mindenki más el fog elhagyni.

28/N

2022. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!