Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Külföldről utazok haza, hogy...

Külföldről utazok haza, hogy el tudjak menni anyukám előadására, közben ő meg így viselkedik...Jogosan vagyok kicsit mérges?

Figyelt kérdés
Szóval anyukámnak lesz egy előadása, ami neki nagyon fontos és szeretné ha ott lennék. Én külföldön tanulok (szomszédos országban) és kb. 7 órát kell utaznom hogy hazaérjek. Péntek este lenne még egy órám ezért úgy gondoltam éjjel buszozok utána, de anyum közölte hogy az nem jó neki, merthogy mivan ha késik a busz és én szombat délelőttre nem érek oda...Oké, akkor mondtam ellógom azt a péntek esti órát és megoldottam hogy pénteken estére már otthon legyek. Pár barátom akiket régen láttam pont aznap este beül valahova inni ezért gondoltam hogyha már így korábban megyek akkor csatlakozom hozzájuk, mondtam anyunak hogy lehet hogy csak majd késő este fogok hazamenni emiatt. Erre ő húzta a száját, hogy ez sem jó mert készülődni kell a másnap kora reggel és fáradt leszek...Nagyon felidegesített, de szerencsére nem mondtam neki semmi indulatosat. De legszívesebben tényleg azt mondanám neki, hogy több 100 km-t utazok miatta, egy órámat is ellógom és akkor még ő itt problémázik.
2022. márc. 6. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg csak ideges az előadása miatt, légy vele picit türelmesebb most.
2022. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Kamu.
2022. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Milyen előadás van szombat délelőtt, amire rokonokat is kell hívni? Mondjuk ha az operaházban lenne premiere, esetleg érteném, de az nem délelőtt van. Amúgy ja, jogosan vagy ideges, én megmondtam volna a véleményem.
2022. márc. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Amway.
2022. márc. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Bolhabol elefánt tipikus esete.
2022. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Biztosan izgul, nem leszel e nagyon taccson reggel, ha este még piálni mentek a haverokkal.Gondolom ciki lenne neki a masnapos fia.
2022. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%
Milyen busz az ami 7 óra alatt tesz meg 100 km-t annyi idő alatt kb le is gyalogolod én 7 órát utaztam a csajomhoz régebben két átszállással is amiből az egyik fél órás várakozással járt is 500 km volt
2022. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Kamu.
2022. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
7-es a kérdezö azt írta "több 100 km-t". Az nem 100 km, hanem pl 300-400.
2022. márc. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes kicsit ez így.
2022. márc. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!