Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, ha anya rájött...

Mit csináljak, ha anya rájött mindenre?

Figyelt kérdés
Nem merek anyával találkozni. Rendbe rakta a szobám, pedig ez az én dolgom lett volna, és elolvasta a naplóm.. Mert láttam, hogy a végébe beleírta, hogy "Szép kis füzet" és annyi titkom volt benne, szerelmen át, hogy mennyire mérges vagyok pl rájuk és MINDEN szar, ami csak rám tartozott. Mostmár nem akarok vele talizni soha, annyira szégyellem magam :(
2022. nov. 20. 12:27
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
98%
Szégyellje magát ő. Mi az hogy elolvasta a naplód? Ritka bunkó dolog.
2022. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
29%

Mindketten borzasztóan gyerekesek vagytok. Először is, anyád nem tudja mi az a magánszféra? Vagy mi? Ilyent csinál egy 12-13 éves gyerek, nem egy felnőtt. Másodszor meg nem akarsz már "talizni" anyáddal ezt hogy képzelted el?

Akkor elköltözöl otthonról vagy mi? Remélem csak kamu kérdés, mert nem akarom elhinni, hogy ennyi idióta van ebben a világban

2022. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy borzasztó undorító dolog. Az én anyám is ezt csinálta amúgy, "rendbe rakta" a szobám amikor olyat mertem csinálni, amit ő nem akart, beleolvasott a naplómba, kidobta a dolgaimat. Nyilván másban is ilyen passzív-agreszív volt.


19 éveden elmentem dolgozni, elköltöztem és letiltottam mindenhonnan. Azóta nincs lánya.

2022. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
98%
Szégyellje ő magát.
2022. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
98%
Nem volt szép tőle az,hogy elolvasta.Az meg pláne,hogy bele is írt.Ez nagyobb szégyen.
2022. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, ne szégyeldd magadat, mert szinte mindenki másnak vannak olyan titkai, mint neked, és nem tartoznak senki másra.

Neki kellett volna tiszteletben tartania a naplódat.


Két dolgot tehetsz, az egyik, hogy megkérdezed miért olvasta el.

A másik, amit tehetsz, hogy nem szólsz semmit, és kitalálsz egy jobb helyet a naplódnak, ahol nem fogja megtalálni.

2022. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
94%

A múltkor takarítottam a gyerekem szobáját. 19 éves, tehát nem kisgyerek, de megcsinált neki, ha kéri. Az egyik fiókban találtam egy levelet, amit az exének írt. Nem tudtam hogy levél, mániája minden papírt begyömöszölni ide-oda, azt hittem ez is az. Mielőtt kidobok valamit, mindig megnezem, nem e valami fontos, ezért kihajtottam azt is, hogy lássam, szemét e. Csak és kizárólag azt olvastam el, hogy kedves ez még az. Elarulom, eszméletlen módon érdekelt akkor is és most is, hogy mi állt benne, de eszembe nem jutott elolvasni. Sőt, olyan xarul éreztem magam már amiatt is, hogy megtalaltam, hogy azonnal irtam neki egy üzenetet, hogy figyi, takarítom a szobad, találtam egy levelet amit x-nek írtál, bevettem egy borítékba, hogy legközelebb ne kelljen kinyitnom, hogy szemét e. Ennyi.

Anyad helyében a föld alá süllyednék a szegyentol és azt se tudnám, hogy kerjek bocsanatot

2022. nov. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy mellettem álltok. Kedves 2-es. Természetesen nem úgy gondoltam, mert elkerülhetetlen, hogy összefussak vele, csak annyira szar érzés ez az egész most, hogy tudom, hogy mindenről tud, amit én magamnak és a naplómnak szántam..
2022. nov. 20. 12:42
 9/50 anonim ***** válasza:
98%
Kevés aljasabb dolog van egy napló elolvasásánál. meglopni az ember legbelsőbb gondolatait, érzéseit, undorító. És duplán undorító hogy anyád bele is írt, mert meg akart alázni. Mindenki dühös néha a családjára, akkor is ha nem mondja ki. De ebbe belemászni, gúnyt űzni belőle, na ahhoz emberi nullának kell lenni. Anyád leszereplet mint anya, sőt mint ember. A tisztelet a gyerekemnek is kijár.
2022. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
98%
Most már tudod,hogy jobban el kell raknod a dolgaidat.A bizalmat egyszer lehet elveszíteni és ez most megtörtént.
2022. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!