Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy Anyukám...

Mit csináljak, hogy Anyukám ne kezeljen kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon zavar, hogy folyamatosan kíváncsiskodik, mindenbe beleszól és mindennek úgy kell lenni, ahogy ő akarja, akkor is ha elmondom 500x, hogy mi nem így akarjuk. Az a baj, hogy egy nap vagy 100x elmondja,rákérdez. Meg a megkérdezésünk nélkül intézkedik,dönt helyettünk. Ha pedig mondjuk neki, hogy ezt ne csinálja,csak a fejemhez vágja, hogy ő csak jót akar. De nem érti meg, hogy ezeket a döntéseket nekünk kell meghozni, a mi életünk. Úgy érzem,magam tőle mint egy 12 éves kisgyerek. Az meg nem igazán segít, hogy költözés miatt most itt lakunk nála, akárhova megyek mindig magyarázkodnom kell, ha megkérem, hogy ne mondjon el valamit senkinek, akkor is elmondja, csak hozzáteszi, hogy NE MOND EL SENKINEK. Nagyon szeretem őt,csak rettenetesen zavaró, frusztráló, hogy minden egyes lépésemről be kell számolják, vagy hazudi kell. Mert pl nem akarom, hogy mindenki arrók beszéljen, hogy én nőgyógyászatra megyek vagy más dolgok. Főleg, hogy imádja az embert kellemetlen helyzetbe hozni.

A vőlegényemmel közös kapcsolatunknak se tesz valami jót,hiszen rettenetesen ideges és feszült vagyok. Főleg, hogy januártól kezdek újra dolgozni szóval egész nap itthon vagyok.


Legalább az jól esik, hogy most ki tudtam írni magamból. Meg szívesen olvasnék mások tapasztalatairól, hasonló helyzetéről.



2022. aug. 2. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
El kell tőle költözni és probléma megoldva
2022. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Feketeruhasember ***** válasza:
80%
Ne legyél kisgyerek.
2022. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi ideig laktok ott?

Össze kell veszni, nagyon mérgesen. Érezze a súlyát. Lájtos kéréseket nem vesz komolyan. Nyugi, nem fog kirúgni, mert neki addig jó, amíg ott laktok.

2022. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

"Nyugi, nem fog kirúgni, mert neki addig jó, amíg ott laktok."


Vagy nem

2022. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
December -Január körül lesz költözhető állapotba a házunk. Szóval leghamarabb akkor tudunk elmenni.
2022. aug. 2. 12:16
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Egész nyugodtan rakd helyre határozottan. Azért csinálja, mert csak gyengén tiltakozol.
2022. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem, holnap is elkoltozhettek egy albérletbe. Ott senki nem fog semmibe beleszolni
2022. aug. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Csak az albérletet+a ház az újítása az már nagyon sok lenne.
2022. aug. 2. 12:36
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Attól még, hogy anyagi okból ideiglenesen a szülőnél laknak, nem kell eltűrniük a döntéseikbe való beavatkozást és a pletykálkodást, 7-es!
2022. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

9!


Hol írtam olyat, hogy el kell tűrni?

2022. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!