Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandó veszekedéseket otthon,...

Állandó veszekedéseket otthon, hogy lehet kibírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Folytonos veszekedések vannak itthon a szüleim részéről, nagyon nehéz ezt elviselni, de próbálom elterelni a figyelmemet erről. Viszont nagyon rendszerető vagyok, imádok takarítani, de mostanában konkrétan semmi nem motivál, hogy rendet tegyek. Ez esetleg intő jel, hogy mentálisan már nem vagyok jól a sok veszekedés miatt? Akik ugyanígy élnek otthon, mit tudnak tenni, hogy ne omoljanak össze?

#veszekedés #mentális állapot #szülőikapcsolatok #otthonivita
2022. dec. 11. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk ugyan ez van anyám már intézetbe akarja adni az értelmi sérült tesómat a kiabálások miatt. Borzasztó 😞
2022. dec. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 nagyon sajnálom, remélem megoldódik a probléma. Ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írhatsz privit. :)
2022. dec. 11. 18:21
 3/11 Metionin ***** válasza:
100%
Sajnos csak annyit mondhatok, hogy a távollét az egyetlen, ami segít. Nálunk is folyton az ordítozás ment, még éjszaka is vergődtek. Egy ideig kolis voltam gimiben, aztán bezárt a koli, bejárós lettem és mindig a legkésőbbi busszal mentem haza. A sulikönyvtár nyitva volt 4-ig, ott tanultam és írtam a házit, aztán edzésre mentem és végül 9 körül értem haza a busszal. A szünetek voltak a rosszak, mert akkor nem nagyon volt hova mennem.
2022. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 igen én is már azon gondolkodom, hogy tovább bent maradnék suliba aztán ott csinálnám meg a házit, stb. Sajnos most nemsokára téli szünet, és én sem tudok hova menekülni… aztán ahogy lehet az elköltözés, ha nem változik a helyzet😔
2022. dec. 11. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idő után beszálltam, és elmondtam, hogy mindketten milyen szánalmasak ezekkel a piti veszekedésekkel...
2022. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 és lett hatása?
2022. dec. 11. 18:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Suli, tanulószoba, könyvtár, kávézók stb.


Különben ha tudod, szoba kulcsrazár, fejhallgató. Nekem sokat segít a zene, persze ha azt is túlordítják, akkor egy fejszellőztetős séta.

2022. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik ,hogy màr nem bîrod elviselni!
2022. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#6: nem nagyon, de nem sokkal később elköltöztem.
2022. dec. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8 hát jelen helyzetben nem érdekelné őket.


#9 akkor úgy tűnik tényleg nincs nagyon más, minthogy elköltözzön az ember

2022. dec. 11. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!