Hogy segíthetnèk neki ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 41 éves nő vagyok, sajnos egyedül nevelem a lányomat már egy jó ideje, ő most 20 éves. Mindig is egy picit zárkózott volt, bár mi mindent megtudtunk beszélni, nagyon szeretem őt és a legjobbat akarom neki.


Minap mondta hogy szeretne velem beszélni, fontos.


Így hát leültünk és elmondta hogy anya én a lányokat szeretem.


Mélyen hallgattunk mind a ketten, ő pedig sírni kezdett...


Konkrétan én is meglepődtem bár nem annyira.


Mondanám hogy csalódtam benne, de ez nem lenne igaz...


Miután ő is lenyugodott megint leültünk, és elmondtam neki hogy mindenben támogatom, nem kell emiatt szégyenkeznie, ő is ugyanolyan ember ettől még.


Segíteni szeretnék neki, mert mióta elmondta nagyon zárkózott lett velem is, és fogalmam sincsen miért, hiszen nem szidtam le meg semmi...



Eleve furcsa volt sokszor hogy sokat barátnőzik, fiúkról pedig soha nem ejtett szót. De most már tudom miért...


Olvastam ilyesmi fórumokat is azóta. Hát sok szülő nem tudom mi jogon szülő, mert volt aki kitagadta úgymond a gyerekét miután megtudta hogy más...


Eszembe nem jutna hogy ilyet tegyek vele...


Lehetséges hogy ő úgy érzi hogy ezzel megbántott ? Vagy lehet hogy ő is attól fél hogy kitagadom, de akkor miért mondhatta el ?


Anyukák/apukák válaszát várom akik hasonló helyzetben vannak/voltak. Köszönöm.


2022. dec. 17. 20:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%
Na, megint egy fikciós propaganda mese.
2022. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!