Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha már kirepültek otthonról,...

Ha már kirepültek otthonról, hányszor mentek haza a szülőkhöz? Ott is szoktatok aludni, ha esetleg nagyobb a távolság? A párotok mit szól hozzá?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 22:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én megyek az enyéimhez, akkor ő megy az övéihez, nincs ezzel gond.

De együtt is szoktunk ide-oda járni.

2022. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyre ritkabban. Covid elott volt h havonta is hazajartam mostanaban 2-3-4 havonta. Miota kutyam van azota nem is alszok otthon. Max karacsonykor 1 ejszakat
2022. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Változó. Nem messze laknak, 15 km-re, úgyhogy általában nem alszunk ott, megyünk-jövünk. Akkor szoktunk ott aludni, ha valami program van a városban, most pl. megyünk koncertre meg lagzira is, ha nem lenne a kisgyerekünk, akire ők vigyáznak addig, akkor is ott aludnánk ilyen esetben. Vagy ha délutáni főzés van, egy évben kb. 1-szer.
2022. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
10km a táv, szóval ahogy épp esik.
2022. júl. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 2-3 hetente szoktam egy-egy délutánra hazamenni. Kb 30 km-re laknak, szóval ott aludni nem szoktam. Közösen 2-3 havonta tudunk összehozni egy látogatást. Párom apukájához (anyukája külföldön él) ritkábban tudunk menni, mert rendszerint kint dolgozik Németországban, kb 2 havonta találkoznak/találkozunk, van, hogy megyek én is, van, hogy nem.
2022. júl. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
93%

Szüleimmel kb 1-2hetente találkozunk, néha csak egy gyors délutáni beszélgetésre, de gyakrabban beszélünk telefonon.

A férjem anyukájával csak 2-3 havonta, illetve ők beszélnek kb minden nap.(apukája meghalt)


Ott aludni egyiknél sem szoktunk.

2022. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én közel 300 km-re lakom a családtól, másfél-két havonta szoktam hazamenni, ilyenkor igyekszem több napra menni. Párom folyamatosan beszólogat miatta, mondjuk ő könnyen beszél, mert az ő szülei a mellettünk lévő házban laknak.
2022. júl. 4. 23:10
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Add össze egyszer, hogy ő időben mennyit van a szüleivel és hasonlítsd össze a kettőt!

Te a 2-3 hónap kihagyással szerintem még keveset is mész, ő meg menjen a fenébe, nem vagy a tulajdona!

2022. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleimhez kb hetente megyünk, mert itt laknak a városba. Ott aludni nem szoktunk. Párom szüleihez havonta 1x megyünk péntektől vasárnapig, ott alszunk
2022. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Na én tuti, hogy nem sok sót ennék meg egy ilyen kisajátító, birtokló palival.
2022. júl. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!