Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem fogadja el anyukám...

Miért nem fogadja el anyukám a barátomat?

Figyelt kérdés
Apukám elfogadja, anyám nem. Vannak viták rendesen, ma is volt. Barátom zsidó (nem magyar, kanadai), de nem vallásos, nincs körülmetélve sem. Ma azon tört ki a botrány, hogy mit keres Ő a karácsonyi asztalnál, Ő nem való ide... Illetve az is a baja, hogy mi most hanukát vagy karácsonyt ünneplünk, mert mindkettőt megtartjuk, szerinte ez nem helyes... Mi lehet a megoldás? Már tökre kivagyok ettől a helyzettől...

2022. dec. 25. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Miért akarod, hogy elfogadja? Miért akarsz megfelelni?

Magával van baja, amikor mást kritizál.

Kérdezted, hogy pontosan mi a baja a barátoddal?

2022. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
12%
A nők ilyenek, nem véletlenül utálja az emberek jelentős része az anyósukat. Ahogy öregednek a nők, úgy egyre jobban válnak elviselhetetlenebbé.
2022. dec. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Az lehet a megoldás, hogy vállat vonsz, amikor elkezdi mondani, nem reagálsz rá. Szerintem teljesen felesleges ilyen emberrel ezen vitatkozni, nem meggyőzhető.
2022. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem vallásos, minek tartja a hanukát? Az még nem igazán ment át a karácsonyszintű popularitásba, azt a vallásos réteg tartja és követi. Sántít.

Egyébként meg ha az én párommal viselkednének így a szüleim akkor többé nem mennünk oda, és én is visszavennék a látogatások számából, hátha leesik nekik a tantusz.

2022. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Anyukad meghivott teged is meg a kanadait is vacsorara, majd megkerdezte, hogy mit keres itt a karacsonyi asztalnal? Hol lakik a kanadai, direkt ezert utazott haza? Ha itt el es van lakasa, miert nem kettesben nala unnepeltek? Hogy alakult ki ez az abszurd helyzet, hogy anyukad asztalanal derul ki hogy nem szivesen latott vendeg?
2022. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már évek óta együtt vagyunk. Anyámnak sokszor hangulatingadozása van, hol elfogadja, hol toltakozik a barátom ellen. Érdekes a felfogása. Egyébként az a baja, hogy zsidó. És nem, nem vallásos, az ünnepeket megtartja (pl hanuka), de nem olvasgatja egész nap a Tórát...
2022. dec. 25. 19:56
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem vallásos és nincs körülmetélve, akkor nem is zsidó!

Anyádék meg szimplán hülyék. Anyádnak lehet valami elmezavara is, ha egyszer ilyen egyszer olyan.

2022. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Magad mondod, anyádnak hangulatingadozásai vannak. Azt meggyőzéssel nem lehet orvosolni. Vagy hagyd rá és mondd el a párodnak is, vagy kerüljétek a társaságát.
2022. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Más zsidó sem olvasgatja egész nap a tórát, nem attól lesz valaki vallásos :D Ha én katolikus vagyok, és eljárok a templomba, akkor vallásos vagyok (legalábbis objektíve), akkor is, ha nem olvasgatom a Bibliát. De mindegy, ez nem lényeges, csak kicsit fura hozzáállás.

De minek mentek anyádékhoz, ha így viselkedik?

2022. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyszerű: Jövőre külön kell karácsonyozni aztán ha kérdik miért, hát lehet megemlíteni hogy mert ekkor ez volt.
2022. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!