Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom apjával van most pár...

Lányom apjával van most pár napig X helyen,én itthon, de 21 éves lányom kérdezi hol voltam én X óráig.Nem mehetek sehova?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 22:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

?


Nehogy már a 21 éves lányod mondja meg mikor hova mehetsz. De csodálkoznék is ha úgy értette volna...

2022. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%
De, mehetsz,szabad felnőtt nő vagy
2022. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
99%

Ez a kérdés egy katyvasz, teljesen értelmetlen. Ha nagyon ki akarom bogozni, akkor a kérdés első fele nem is releváns. A lányod az apjával van pár napig. Te otthon, de a lányod kérdezi, hogy hol voltál valamikor valameddig.

Na most... A lányod mi alapján gondolja, hogy nem voltál otthon, ha ő nem is ott tartózkodik? Bár azt írtad otthon vagy, szóval ez a része is értelmetlen. És amúgy miért ne mehetnél sehova? Ha nem vagy börtönben, márpedig nem, mert ott nem lehet internetezni, akkor bárhova mehetsz.

2022. dec. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom csak érdeklődik. Tudod, mintha egy család lennétek.
2022. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Bárhová mehetsz!

Gondolom, csak kíváncsi volt, hogy mit csinálsz. Ez életetek első beszélgetése?

2022. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
95%
Troll kérdés?
2022. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mehetek sehová?"


Ez lehet érdeklődés is, meg számonkérés is. Hangsúlytól, megfogalmazástól függ.

Ha érdeklődés, azzal semmi gond nincs, ld. 4-es választ.

Ha számonkér, akkor meg nem a gyakorira kéne kérdést kiírni, hanem visszakérdezni, hogy "Miért kéne nekem egész nap itthon ülnöm?"

Megj.: akkor sem kell, ha otthon lenne veled a lányod. Nem kétéves, akit nem szabad egyedül otthon hagyni, nehogy bajt csináljon.

2022. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Anya vagy, de egy kérdést nem tudsz normálisan megfogalmazni?
2022. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Csak röviden tömören..írom..ha aki szeretne többet irni vegyük fel a kapcsolatot egymással.
2022. dec. 27. 23:30
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Ez az oldal pont erre lenne való.

Ugyanannyi karakter ide is begépelni a teljes sztorit, mint magánüzenetbe. És mivel névtelen vagy, nem is tudhatják meg ismerőseid.

2022. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!