Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az egész családom hülye lett...

Anonimpp1 kérdése:

Az egész családom hülye lett ? Ilyenkor mit lehetne csinálni ?

Figyelt kérdés

Szüleim vidékiek ukrán határ mellet élnek közvetlenül

Én Győrben sulizom eléggé ritkán járok haza legutóbb még februárban voltam otthol (akkor még minden rendben volt )és persze most is haza jöttem karácsonyra .

Meglepődve tapasztaltam hogy az egész családom hülye lett és egy szekta tagjai lettek , Anyám is apám is és az öcsém és a kis húgom is teljesen ki vannak fordulva magukból egyszerűen nem értem mi történhetett velük

Tisztára agymosottak lettek és még hozzátéve a fizetésük (anyám és apám ) 10%-át is le adják őrület.

Folyamatosan Istenről beszélnek es hogy mi mindent nekik köszönhetünk stb stb családi ebéd nem indulhat el anélkül hogy ne imátkoznánk

Régen abszolút nem voltak ilyenek sőt semmi hihet nem gyakoroltak

Nem tudom fel fogni mi történt velük .

Mindig van valaki abból a közösségből aki segítségre szorul és minden tag tolja neki a pénzt.

Szüleim eddig ezt nekem nem mondták el es testvéreim sem csak most szembesültem vele ahogy hazaértem hogy semmi nem olyan már mint régen.

Most 25. jöttek vendégségbe ez a híres neves szekta pár tagja és a Pásztor is (ez a vezetője az egésznek vagy mi) és konkrétan el kezdtek ott nálunk mulatni be kapcsolni különböző istennel kapcsolatos zenéket . (Istenem imádlak téged , köszönöm a megváltást , istenem várom hogy visszatérj ilyen és hasonló dolgokat énekelnek )

Kicsit meg is ilyedtem amikor az egyik néni hirtelen a semmiből elájult és a földön remeget és a többiek csak körbe álltak es rá terítettek egy plédet

Nem tudom mit tudnék velük csinálni hogy ki lepjenek ebből az egészből .


2022. dec. 29. 02:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Te egyedül nem sokat, egyébként az fordulhat elő, hogy te "leszel az ellenség".
2022. dec. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Kérlek, írd ki a kérdést magyarul is, és akkor talán tudok válaszolni.
2022. dec. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
A végét kicsit túltoltad, de ha szorgalmasan gyakorolsz még 2-3 hónap és jó troll lesz belőled.
2022. dec. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit elgondolkodtam azon, amit írtál... "Pásztor" talán a baptisták nevezik pásztornak a papot, de "konkrétan az ukrán határ mellett" nincs komolyabb baptista jelenlét a magyar oldalon, a térképük szerint...

Szerintem is kamu a kérdésed.

2022. dec. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hit gyüli?
2022. dec. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

A leírás alapján a Németh Sándor-féle bagázst pénzelik.

A lepontozóknak: direkt nem nevezem őket sem egyháznak, sem semmiféle vallási szervezetnek, mert nem azok, csak egy pénzgyűjtő banda.

2022. dec. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos az ilyenek a pénzre mennek.

Anyósomékat is megpróbálták befűzni. Utána elbeszélgettünk velük. Amint kiderült, hogy a ház a miénk és anyóséknak semmi közük hozzá azon túl, hogy benne lakhattak, valamint az adótartozásuk miatt a nyugdíjukból is csak a minimál marad meg, úgy eltűntek, mintha sose lettek volna. Anyós még kereste őket, mert segítséget ígértek nekik, de még telefonon is elérhetetlenek lettek...

2022. dec. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mantis religiosa ***** válasza:
58%
Te is fohászkodhatnál valami Felsőbb Hatalomhoz, hogy ajándékozzon meg egy helyesírási szótárral!
2022. dec. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Kamu
2022. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Ebben a családban mindenki problémás.

Annak még örülni lehetne, hogy végre hisznek Istenben, az viszont nagyon szomorú, hogy mindezt csak egy szekta keretei között tudják elképzelni.

A leírás alapján, amennyiben nem kamu, a hitgyüli lesz az. Pont annyi köze van Istenhez, mint incel gyereknek a swingerklubhoz.

Te viszont tényleg gyúrhatnál helyesírásra, nem értem, miért kellett egy 500 km-re lévő iskolát választani, amikor láthatóan a helyi 8 osztály is elég lett volna.

2022. dec. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!