Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnál, ha a 15 éves...

Hogy reagálnál, ha a 15 éves lányodnak 18 éves barátja lenne, és már hónapok óta együtt lennének de csak most mondaná el?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
3 év korkülömbség, később nem fog számítani, ha esetleg együtt is maradnak. És a törvény sem tiltja, szóval úgy reagálod le, ahogy neked tetszik. De én semmi esetre sem robbantanám szét őket.
2021. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
94%

Lehet nem bízik a szülőben és azért nem mondta el. Én sem mondanám el, mert mi van ha végül mégsem lesz semmi, vagy megtiltja, vagy kinevet mert úgysem fog működni...


Azt mondanám, hogy szeretném megismerni a srácot. Pl. jöjjön el vacsorára

2021. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonymousreview60 ***** válasza:
93%

Teljesen reális és legális korkülönbség. Nem érdemes beleavatkozni. Majd magától rendeződik 1-2-4 év alatt. Főleg, ha a srác egyetemre megy. Reakció:

1. Mi a hézag kettőnk között, hogy csak most merte elmondani? Lehet, hogy semmi, csak mostanra tartja a lány annyira a kapcsolatot, hogy be érdemes számolni róla.

2. Nem kérdezném egyenesben a dolgokról a csajt, de megmondanám neki, hogy ha kérdése van "Arról", akkor első szóra ott leszek, és a nőgyógyászhoz is elviszem.

2021. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem annyira gáz ha kedves a srác. Ha apa lennék akkor a szemétládáktól akarnám óvni a lányaimat, fiaimat. 3 év az ebben a korban talán valami de az is lehet hogy nem gáz ha a srác rendes és jó családból való.
2021. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A 15-18-al semmi baj. A titkolózáson már elgondolkodnék, miért nem bízik a szüleiben?
2021. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Igazából nem feltétlenül titkolózás nem elmondani és nem is biztos, hogy a bizalmatlanság az oka. Én se számoltam be a szerelmekről, rövidebb kapcsolatokról. Majd ha komoly. Most az nem érdekes. Én meg speciel lelkes szülőkkel vagyok megáldva, ha randizik egy sráccal és tudják, akkor hónapokig kérdeznek róla. Ez addig a pontig nem is probléma, ha esetleg együtt maradok a sráccal. Csak ott a baki, hogy pl randizok valakivel egyszer, kínos volt, soha többé beszélni se akarok róla, de ha én elmondtam otthon, akkor én hónapokig magyarázhatom, hogy nem lesz itt semmi. Vagy elkezdődik a kapcsolat, pár hét alatt vége, kiderül, hogy nem működik, és akkor ugyanez a forgatókönyv, hónapokig kérdezgetés... :D
2021. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Arra gondolnek, hogy valamit rosszul csináltam (ha szülő lennék), ami miatt nem ad bizalmat nekem a gyermekem. Rettentő szomorú lennék, megkerdeznem, hogy miért nem mondta el előbb és H meg tudunk beszélni akármit, hallgassuk meg egymást
2021. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

15 volt anno a lanyom

Igaz neki a fiuja egyidos volt vele.

Nem haragudtam mert kellett az az ido h kideruljon h karnak vagy csak huzzak egymas agyat.


3 evig voltak egyutt.

Helyes jo fej srac. Ha idosebb is lett volna az sem szamit mert a jelleme a fontos

2021. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem oylan nagy difi
2021. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 harebell ***** válasza:
100%
Ettől még bennem sem szólal meg a vészcsengő. Saját kamaszkoromból kiindulva még az se baj, hogy hónapok múlva mondta el - gondolom, most fordult elég komolyra a dolog. Én se számoltam be a tinikori randikról vagy rövid próbálkozásokról, ismerkedésekről, pedig jó viszonyban voltam a szüleimmel. Ha amúgy normális, megbízható lány, akkor szerintem emiatt se kell aggódnod.
2021. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!