Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akik felnőttként szembesítetté...

Akik felnőttként szembesítették a szüleiket a saját hibáikkal,ott hogyan reagáltak a szülők?

Figyelt kérdés
Akárhányszor őszintén elmondom anyámnak a véleményemet és az érzésemiet,soha nem érti meg azokat, soha nem fogadja el azt amit mondok neki, és minden rossz tettét letagadja. Soha nem áll az én oldalamon, soha nem ismeri el azt amit ellenem tett. Még engem állít be rossznak, dilisnek, hazugnak. Akik felnőttként szembesítették a szüleiket a hibáikkal, ott hogyan reagáltak rá a szülők?
2023. jan. 22. 00:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
A szüleid csak hozták az átlagot. Az megvan ugye, hogy aki téged felnőtt ember létedre dilisnek és hazugnak tart azzal nem kötelező "beszélgetni"?
2023. jan. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán szeretnek szembesülni a hibáikkal akkor sem. Hárítanak, kimagyarázzák, stb.
2023. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hogy lehet ilyen egy szülő? Ennyire nem szereti a gyerekét??
2023. jan. 22. 00:27
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Vagy más elképzelései vannak a szeretetről. sajnos.
2023. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
4, az ilyen általában a gyereke főnökének tartja magát. Élete végéig. Amit senki mással nem merne megtenni, azt a gyerekével simán. Nagyon ne szomorkodj ám, kevesebb embernek jutott szülőnek való szülő mint amennyinek nem. Rakosgasd össze szépen a felnőtt életedet és mindig emlékezz, mi, hogyan esett volna jól neked, akkor te már nem tudsz nagyot hibázni szülőként. Hibázni pedig még te is fogsz (a te gyereked sem színtiszta te lesz), lényeg, hogy ne nagyot.
2023. jan. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire fél szembesülni a saját hibáival. Nincs önbizalma.
2023. jan. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Apámmal 5 éve nem beszélek, mert nem bírta elfogadni, hogy ő is hibázott a házasságában anyámmal...


Mindig is lenézett, nem vártam mást

2023. jan. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Felnőttként miért nem a sajat életed éled?
2023. jan. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon jól. Apum teljes mértékben elfogadta a végére, de volt ellenkezés közben.

Anyum még jobban. Közben is csak biztosra akart menni, hogy érzékeltesse, miért is volt ez meg az.

Mamám mire ide jutottam, meghalt, de már eltávolodtam tőle halála előtt is, mert nem lett volna jó eredmény.

Papám. Ő úgy reagált, ahogy a te anyád.

Azóta nem hallottam felőle. Illetve a párja felhivott pont tegnap este, nem kamuzok basszus, tegnap felhivott 22kor, akkor hallottam papám felől, de aztán oda jött volna a telefonhoz, szóval leraktam.


Sok boldogságot neked is miután kirakad anyud ha igy döntesz. Úgy érzem ez neked fontos, és úgy látszik, anyud egy igazi alja moslék takony ember, akivel nem lehet semmit sem tenni, nem hogy kapcsolatban lenni vele, vagy együttműködni. Szóval... Csak azt mondom..., bármit is képzelsz el, hogy miután kirakod milyen jó lesz végre anélkül, hogy amikor csak vele vagy tudat alatt azt érezd, hogy el vagy utasitva, nem vagy egyenlő..., nos nem.. a valóság sokkal jobb lesz. Sokkkal sokkal jobban fogod érezni magad, mint most gondolod. ^^

2023. jan. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
Felnőtt vagy, ha valami el is lett cseszve veled, a te érdeked és felelősséged, hogy megoldd a problémáidat. Azzal, hogy a szüleid szemébe vágod, hogy szerinted mit hibáztak, legjobb esetben is csak annyit érsz el, hogy a szüleid sz*rul érzik magukat...
2023. jan. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!