Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amikor otthon éltem a szüleimm...

Amikor otthon éltem a szüleimmel, 21 és 26 éves korom között mindig elvették a fizetésemet, illetve felvetettek velem hitelt, aztán mikor már nem volt rám szükség elküldtek albérletbe. Hogy tehet ilyet a szülő a gyerekével? 28/F

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 04:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Úgy, hogy nem ép ember.
2023. jan. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez részben a te sarad is. Felnőtt embernek nem lehet "elvenni a fizetését," csak ha hagyja. OK, hogy a költségekhez járulj hozzá, de a teljes fizuddal? A hitelfelvételnél, gondolom, nem álltak melletted egy pisztollyal, amikor aláírtad.
2023. jan. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, a 28 évesen még kisgyerek vagyok kérdező visszatért. Örülj hogy albérletben laksz, vagy ezek után még szeretnél otthon élni?
2023. jan. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Úgy, hogy engedted. TE vetted fel a hitelt. Senki nem tartott fegyvert a fejedhez. TE hagytad magad.
2023. jan. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%

Úgy tehet ilyet, hogy lelkileg sérült és csak kihasznált.

Nem szabadott volna hitelt felvenned. EZT SEMMMIKÉPPEN NEM!

2023. jan. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, már megint te?


Hagyjátok, ez a 28 évesen is kisgyerek vagyok - nyávogós csávó. Szót sem érdemel.

2023. jan. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezt már hallottuk.


Ha ez így volt, róluk állítja ki a szegénységi bizonyítványt. De veled mi van? Az is abszurd, hogy hagytad magad, de az végképp nem visz előre, hogy még mindig hátrafelé mutogatsz.

2023. jan. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%

Úgy, hogy a "gyerek" egy ostoba barom. A "gyerek" (felnőtt ember, bőven elmúlt 18 éves) elmehetett volna akár 18 évesen is olyan helyre dolgozni ahol adnak szállást is. Pár hónapot kibírt volna, majd lépett volna jobb helyre, és albérletbe.

A saját hülyeséged áldozata vagy.

2023. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Egyetem alatt végig dolgoztam, 18 éves koromtól jó fizetésért. Amit kértek, abba mindig beleadtam, illetve fizettem a saját megélhetésemet, de kérdés nélkül elköltöztem volna, ha a szüleim elvették volna a fizetésem, vagy ők osztották volna be. Magadnak köszönheted, 28 éves korodra talán már felnőttél. De van, aki 40 éves koráig se ér el oda, szóval még van időd.
2023. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor otthon éltem a szüleimmel, 21 és 26 éves korom között mindig elvették a fizetésemet, illetve felvetettek velem hitelt, aztán mikor már nem volt rám szükség elküldtek albérletbe. Hogy tehet ilyet a szülő a gyerekével? 28/F"

Szerintem a jelenre és a jövőre kellene (llene érdemes) koncentrálni.

A kérdés megfogalmazása múlt időt sejtet, hogy annak a korszaknak már vége van.

Előre kellene tekinteni, a jelenbe.

A visszafele nézés nem segít.

2023. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!