Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Elfogadnátok ha a 24...

Szülők! Elfogadnátok ha a 24 éves fiatok egy 40 éves nőbe lenne szerelmes?

Figyelt kérdés
Össze is költöznének valamint gyermeket is szeretnének vállalni.

2023. jan. 29. 20:29
1 2 3 4 5
 1/46 Szaszi98 ***** válasza:
91%
Ha szeretik egymást akkor semmi akadálya.Egy felnőtt 24 éves nő/fiú tudja hogy mit akar nem gyerek már.
2023. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
4%
Van a nőnek gyereke ugye?
2023. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Nincs, férjnél volt de elvált.
2023. jan. 29. 20:43
 4/46 anonim ***** válasza:
24%

Ha a 24 éves fiam egy 40 éves nővel van együtt rövid ideig, az jót tesz neki. Egyrészt van annyira jó az ágyban, hogy egy tapasztalt, 40 éves nőnek is elég, másrészt egy ilyen tapasztalt nőtől azért sokat tud tanulni.

Csak ne gondolja komolyan: ez egy pár hónapos, legfeljebb egy éves kapcsolat, amit a nő sem gondolhat komolyan. Szerezzen némi tapasztalatot, aztán találjon egy magához való korú nőt, akivel családot tud alapítani. Ehhez az anyagi hátteret első lépésben nekem kell megteremtenem, de mondjuk 24 éves korára már neki is hozzá kell tennie ezt-azt.

2023. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem hatna meg, ha nekik jó, nekem is.

Nem akarnám elvenni egyikük kedvét sem, de magamban sejteném, hogy nem lesz hosszúéletű a kapcsolat, mivel hiába mondják, hogy a kor nem számít, de igen is van amikor számít, és 20 év múlva a fiú még mindig nem öreg, de a most 40 éves nő már öreg néni lenne. Tehát nem egy életre szóló kapcsolat szerintem (ne legyen igazam) csak így itt ezt megjegyeztem. :)

De visszatérve a kérdéshez, semmit nem szólnék örülnék az örömének.

2023. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
14%

4!


Honnan tudod a fiad milyen az ágyban?

Hogy tud tanulni egy férfi egy nőtől?

2023. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
93%
Nem szokásom felnőtt emberek életébe beledumálni. Akkor sem, ha a gyerekem az: kivéve ha kéri hogy elmondjam a véleményemet.
2023. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédaink éppen így vannak, csak már idősebbek. (uigy 16 év a korkülönbség és a csaj olyan 42- 44 lehet).

Már van egy gyerek is náluk, egyidős a mi gyerekünkkel, így sokat járunk össze.

Vannak problémáik, de nem tűnnek boldogtalannak.

Én sztem nincs más választás mint elfogadni hiszen két felnőtt ember saját döntése lenne.

Azonos korú párok is szakítanak, szóval, önmagában ez sztem nem ad okot az aggodalomra.

2023. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
80%

Biztosan nem örülnék neki, de beleszólási jogom nincs. Az, hogy elvétve akad néhány ilyen pár, ahol működik a "holtomiglan-holtodiglan", az nem jelenti azt, hogy nem jóval nagyobb a kockázat a szakításra, mint kis korkülönbség esetén. A nőnek ketyeg a biológiai órája, már akár az ördögtől is vállalna gyereket, ha nagyon erre vágyik, de a fiam részére ez lehet egy nagy csapda is, viszont egy gyerek nem játékbaba, nem lehet kidobni a kukába, ha meguntuk.

Nő vagyok, nem tagadom, nekem is volt hosszabb-rövidebb kapcsolatom jóval fiatalabb férfival, de eszembe se jutott gyereket vállalni tőle. Egy ilyen kapcsolat nem erre való, akkor sem, ha 100-ból 1-nek összejött.

2023. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
16%
Én már annak is örülnék, ha nővel látnám! Persze támogatnám őket hogy minél előbb ébredjenek rá, hogy ez nem működik hosszú távon. Tudom, hogy vannak ellenpéldák... :-)
2023. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!