Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját családom szerint...

A saját családom szerint unalmas vagyok, unalmas amiket mondok?

Figyelt kérdés

Elmúltam 30, 12 éve nem otthon élek. 8 éves a fiam. Szüleimmel havi 1x találkozunk egy hétvégére kb, messzebb lakunk. Telefonon heti

1x beszélünk kb. Egy évben 2x elmegyünk együtt 2-3 éjszakára kirándulni. Az egyik alkalom most volt. A helyen ott volt az egyik régi osztálytársam, meglepő volt, mert messzire mentünk. Kínos csend volt a szálláson a családi körben, így elkezdtem mesélni, hogy akivel találkoztam honnan ismerem, emlékeznek-e rá a szüleim, mi volt, hogy volt a suliban, mire vitte ez a régi barát. A fiam ezeket még nem hallotta. Anyám rázendített, hogy miért beszélünk erről, kit érdekel, mindenki hallotta már ezeket 100x, én a múltban élek, normális ember 18 éves kora előttről alig emlékszik valamire, mert nem ér erre rá. Ő egy osztálytársa nevét se tudja, meg se ismeri őket, minek. Azt szajkózták az Apámmal, hogy én egy unalmas ember vagyok, aki ugyanazokat a sztorikat tudja évek óta mondani. Apám viszont csak a politikáról tud beszélni és fröcsögni, panaszkodni, Anyám meg évek óta egy nagyon gazdag embernek dolgozik és a kb egyetlen témája, hogy ez az ember mit csinált, hova ment, mit vett, mit csinál a felesége, hogyan öltözik, milyen márkákat hord. Már úgy ismerjük az életüket mint egy szappanoperát, pedig én még csak nem is találkoztam velük soha, de a gyerekükről és a kutyáikról is mindent tudok. Ez miben jobb? Kínos csendre miért baj ha a múltból hoz sztorikat az ember?


2023. febr. 1. 14:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem muszáj a kapcsolatot tartani a rokonokkal.
2023. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tűnsz unalmasnak, a szüleid viszont idiótának tűnnek a leírás alapján.
2023. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem túl sokat vagytok együtt ezekszerint úgy hogy nem áll mögötte valódi szeretetkapcsolat és igény.

Elég lenne a telefon kéthetente meg évi 1 nyaralás.

2023. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

A hiba nem az Ön készülékében van.

Veled semmi baj nincs, sajnos a szüleid nem látják jól a dolgokat. Szülőként pedig többszörösen megbuktak szerintem a leírtak alapján.

2023. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni milyen ember az, aki a saját volt osztálytársai(nak egy részét) sem képes felismerni, nevüket megjegyezni…

Szerintem az általános iskolás oszt. társaimat megismerném, már aki nem változott nagyon sokat. Az oviból csak a legjobb barátra emlékszem, aki szerintem meghalt, mert szó szerint sehol semmit nem találni róla.

2023. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

hát, szerintem sem veled van a baj. Ők viszont elég egyszerű lények, én kerülném őket, egyáltalán nem nyaralnék velük, havi egy telefon, azt beszélgessenek egymással, ha ők olyan érdekesek. Anyukád lehet klimaxol is, azért ilyen ideggyenge. De apukád megvédhetne, ha ez a helyzet. Nem jó társaság ők, minél kevesebbet legyél velük. Megváltoztatni nem tudod őket, viszont ők ártanak neked, és valszeg gyerekkorodban is ártottak.

50f

2023. febr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Nem válogatható a család.

Szerencsére, hogy tartod-e velük a kapcsolatot, az rajtad múlik. Nem szeretnek, ez egyértelmű sajnos. Kerdés, hogy miért érdekel téged ez annyira, hogy kirakod nyilvános térbe?

Nem vagy unalmas, fontos szereped van a saját életedben. Nem az övékben.

2023. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Nem csodálom, hogy 18 évesen letipliztél onnan. Én is utálom a volt osztálytársaimat, de attól még emlékszem rájuk, elvégre nem vagyok szenilis.
2023. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Ezek hülyék, főleg anyád, és még büszke is rá.
2023. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha legközelebb hívnának akkor azt mondod, hogy nem mész, mert nem akarod őket untatni. Ennyi.
2023. febr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!