Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját családom szerint...

A saját családom szerint unalmas vagyok, unalmas amiket mondok?

Figyelt kérdés

Elmúltam 30, 12 éve nem otthon élek. 8 éves a fiam. Szüleimmel havi 1x találkozunk egy hétvégére kb, messzebb lakunk. Telefonon heti

1x beszélünk kb. Egy évben 2x elmegyünk együtt 2-3 éjszakára kirándulni. Az egyik alkalom most volt. A helyen ott volt az egyik régi osztálytársam, meglepő volt, mert messzire mentünk. Kínos csend volt a szálláson a családi körben, így elkezdtem mesélni, hogy akivel találkoztam honnan ismerem, emlékeznek-e rá a szüleim, mi volt, hogy volt a suliban, mire vitte ez a régi barát. A fiam ezeket még nem hallotta. Anyám rázendített, hogy miért beszélünk erről, kit érdekel, mindenki hallotta már ezeket 100x, én a múltban élek, normális ember 18 éves kora előttről alig emlékszik valamire, mert nem ér erre rá. Ő egy osztálytársa nevét se tudja, meg se ismeri őket, minek. Azt szajkózták az Apámmal, hogy én egy unalmas ember vagyok, aki ugyanazokat a sztorikat tudja évek óta mondani. Apám viszont csak a politikáról tud beszélni és fröcsögni, panaszkodni, Anyám meg évek óta egy nagyon gazdag embernek dolgozik és a kb egyetlen témája, hogy ez az ember mit csinált, hova ment, mit vett, mit csinál a felesége, hogyan öltözik, milyen márkákat hord. Már úgy ismerjük az életüket mint egy szappanoperát, pedig én még csak nem is találkoztam velük soha, de a gyerekükről és a kutyáikról is mindent tudok. Ez miben jobb? Kínos csendre miért baj ha a múltból hoz sztorikat az ember?


2023. febr. 1. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem kedvelnek téged igazán és unják a képedet. Nem a te hibád, és ettől unalmas sem leszel, de vedd észre, ha nincs igény rád ott. Ne beszélj velük annyit, vágd vissza a találkozások számát.
2023. febr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ha unalmasnak tartanak megmondod nem mész hisz felesleges.
2023. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mind unalmas emberek vagytok, mint ahogy az emberek 90%-a alapvetően unalmas és hétköznapi lény.


Viszont leírás alapján a szüleid szimplán retardáltak. Anyád is az, mert normális ember képes a kulturált közlésmódra. Apád is az, mert normális embernek van más témája a kocsmai szintű politizáláson kívül.


Amúgy lehet rosszul gondolom, de amit csinálnak az a tipikus proli struccpolitika. Gondolom az ő életük nem lehet túl sikeres, ha folyton mások életét "élik" meg csak panaszkodnak.


Ezért sem érdekli őket másnak a sikere. A saját sikertelenségük miatt. Ezért kerülik a régi osztálytársakat. És ezért borul el az agyuk, ha arról beszélsz, hogy valaki más mire vitte.

2023. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!