Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párod gyerekével vagy a...

A párod gyerekével vagy a pároddal beszélnéd ezt meg? N

Figyelt kérdés
A páromnak van egy kamasz fia. Együtt élünk, viszont simán bejön amikor fürdök, vagy éppen kijön a fürdőből alul öltözötten. Nekem ez kicsit szokatlan.

2023. febr. 2. 11:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%
Ha férfi vagy, én nem csinálnék belőle ügyet, ha nő vagy, akkor simán megkérném első körben a gyereket hogy nem mászkáljon be ha fürdök, mondjuk ez egy kvázi idegen nővel szemben nagyon alap.
2023. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
91%

Én ezt meg sem beszélném. Hanem amikor bejön akkor rögtön ráripakodnék, hogy hé fürdök ne gyere már be. Nekem ez nem férne bele. Éd utána zárnám is az ajtót.

Illetve mikor flangálna pucéran akkor szólnék rá, hogy öltözzön fel. Mert nem akarod ezt nézegetni.

Tehát azzal és akkor rendezném az ügyet akire tartozik. Nem utólag és nem mással.

Szólni kellett volna rögtön. Hülyeség halogatni és agyalni.

2023. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%
Nincs zár az ajtón?
2023. febr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
19%
Ja, kettes, mert a hiszti jó út ha egy új családba te érkezel... mit képzel mindenki is hogy nem ők alkalmazkodnak hozzád? Ha eddig senki nem akad ki rajta hogy gatyában jön ki a fürdőből a gyerek, nyilván nem is érti miért kéne másként csinálnia.
2023. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
A fürdő ajtón nincs zár. De alapvetően nem egy udvariatlan bunkó gyerek, sőt nagyon kedves és figyelmes. Ebben viselkedik furin, ezért sem ripakodtam rá, mert nem tudtam hova tenni hirtelen.
2023. febr. 2. 11:15
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

4

Mi a hiszti azon hogy ott rögtön szól neki és elrendezi?

Normál ember nem mutogatja a brét idegenek előtt

2023. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
73%
Újra megkérdezem: férfi vagy, vagy nő? Bár én pasasnak tippellek, mert egyébként jobban ki lennél akadva. Ha neked férfi létedre ez zavaró, a gyerekkel beszéld meg. Kezeld partnernek, ne bújj az anyja mögé.
2023. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2023. febr. 2. 11:18
 9/46 anonim ***** válasza:
85%

Mi tart vissza hogy vegyél vagy vetess a pasiddal egy új zárat az ajtóhoz? Filléres dolog.

És azt sem értem hogy miért nem szóltál rögtön. Ha engem zavar valami rögtön szólok

2023. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne kérhetnéd meg teljes nyugalommal, hogy ne menjen be hozzád, miközben fürdesz. Ez egy olyan kívánság, amit tiszteletben kell tartania.


Nem ráripakodni, ahogy a #2 házisárkány javasolja. Egyáltalán semmiért nem ripakodunk senkire. Hacsak nem vagyunk sárkányok.


Hogy ő miképpen jár-kel a lakásban, az viszont leginkább az ő dolga. Mondjuk egy családban van dresscode a nappalihoz vagy az étkezésekhez, az OK. De hogy a fürdőtől a szobájáig miként sétál el, az hadd legyen már az ő dolga. Szerintem ennyit el lehet viselni.

2023. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!