Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak van egy fia, nem...

A páromnak van egy fia, nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt a párommal! Én 30/L Ő 33/F Eleinte szerettem 3as ban időt tölteni a gyerekével is, de úgy érzem mára elfáradtam..annyira új volt a helyzet és imádom is a gyerekeket . beszéltük többször is, hogy szeretnénk közös gyereket mi is, de valamiért mindig az anyagiakra fogja hogy még nincs itt az ideje ha komolyabban belemerülünk a témába. A kezemet sem kérte még meg soha senki . Azt sem erőlteti nagyon. 1,5 éve vált el a feleségétől. Közös felügyeleti joga van, heti 7-5napot nálunk van a gyerek , amitől már kikészülök, hogy kettőnkre sosincs idő. Hiába mondom el neki az érzéseimet , látom , hogy erőlködik . Viszont csak ideig óráig tart.. amikor itt van a gyerek nincs bennem semmi rossz érzés felé, viszont egy féltékenység elkap azzal kapcsolatban, hogy ő átéli azt ami nekem a legnagyobb álmom. Annyira egyedül érzem magam olyankor amikor itt van a gyerek, jelentéktelennek. Nagyon fáj , viszont próbálom elfogadni.. de azt érzem kevés vagyok.. mert mindig csak a gyerekéről beszél, a miénket meg nem erőlteti. Inkább mint ha kerülné ezt a témát. Kezdek belebolondulni:( én vagyok ennyire rossz? Nagyon tombolnak már bennem a hormonok..

2023. febr. 6. 18:00
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
87%
Az élet holtig tartó tanulási folyamat.
2023. febr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
93%
2 éve vagytok együtt, de csak másfél éve vált el. Az asszony dugott félre, de nem vált el azonnal, hanem a nagy bánatában a te karjaidban vigasztalódott. Te pedig a házas, gyermekes férfit örömmel fogadtad mielőtt elvált és legalább egy kevés időt egyedül töltött volna. Most pedig ennyi idő után reklamálsz és háborogsz, hogy van egy gyereke és nem csak te vagy. Mikor meg összejöttetek még konkrétan felesége is volt a gyerek mellé, de az akkor nem zavart így.
2023. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
97%

A te problémád az, hogy teljesen egyedüli akarsz lenni az életében. Nos ez ezzel a pasassal nem fog megvalósulni. Egy újabb gyerek meg csak ront majd a helyzeten. Akkor meg majd az lesz a bajod. Már látom is az újabb kérdést erről:Miért nem kizárólag velem és a közös gyerekkel foglalkozik, miért kell egyáltalán foglalkoznia az elsővel is?

Igen, ez vagy te.

2023. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjátok,el sem jut a tudatáig,hogy (le)lépnie kéne.
2023. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Vagy felnőni az önként vállalt szerephez
2023. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
82%
Jáááááj. Ezért nem jövünk össze kölykös pasival. Soha nem leszel neki az első, a leghátsó sorban kulloghatsz. Én már a randi előtt rá kérdeztem a pasitól hogy van-e gyerek, ha 18 év alatti volt, akkor tipliztem. A gyerek témát meg azért húzza-halasztja, mert nem akar igazán. Elég neki ezt a kölykét zabáltatnia, ruháztatnia, pénzelni. Én lelépnék.
2023. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
74%
Sosem leszel az első nála. Mindig a gyerekek lesznek előtte. Es a gyerekei nem lesznek soha a tiéid, más anya es apa vérét hordozzák.
2023. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:
58%
Kedves válaszolók nem kell itt fikázni itt az elvált gyerekes férjeket... Én is elvált vagyok, 24 éves, és van egy 2 éves kislányom, és igaz nagyon nagyon fiatalon jött ez nekem, de tanultam a hibáimból, mondhatom, hogy 50%-ban miattam és az én viselkedésem miatt ment tönkre a házasság, de az már biztos, hogy egy másik lánnyal sohasem ismételném meg a hibáimat, és megpróbálnám teljes tisztelettel és megértésel szeretni a másikat (röviden ezekben voltam hiányos és e miatt ment tönkre a kapcsolat), ezek mellett a kislányom nevelése közös, nálam két hétvégén van egy hónapban, munkám miatt én kértem ezt így, elítélni lehet ezért, hetente egyszer megyek megnézni, de én még akarok több gyereket, megfelelő társsal, és nem igazán bántam meg semmit, ebből rengeteget tanultam, és az is igaz, hogy már a lányok sem úgy néznek rám mint arra akinek nincs gyereke és nem elvált (pedig nem vagyok csúnya és a munkám is sok lánynak kecsegtető), de ezt így kell elfogadjam és ezzel tovább élni, de azért mi elvált gyerekes férfiak se vagyunk éllökni valók, ne nézzetek már le ennyire minket mintha mi lennénk a társadalom nem kívánt tagjai....
2023. febr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod a helyzetet vagy kilépsz ebből a kapcsoaltból.
2023. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
39%
Bármilyen hihetetlennek is tűnik, de közel pontosan ugyanannyi elvált és gyerekes nő van, mint férfi. 😂 Csak ez a kérdés leginkább az egyedülálló nők figyelmét ragadta meg, akik reménytelenül bíznak a romantikában, a mesés lánykérésben és abban, hogy őket bizony soha nem fogja egy gyerekkel elhagyni a Férfi. Aki még akár 40 évesen is egyedülálló, soha nem volt felesége, gyereke meg pláne nem és persze nem azért, mert teljesen alkalmatlan a kötődéssel járó emberi kapcsolatokra
2023. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!