Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A páromnak van egy fia, nem...

A páromnak van egy fia, nem tudom elfogadni?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt a párommal! Én 30/L Ő 33/F Eleinte szerettem 3as ban időt tölteni a gyerekével is, de úgy érzem mára elfáradtam..annyira új volt a helyzet és imádom is a gyerekeket . beszéltük többször is, hogy szeretnénk közös gyereket mi is, de valamiért mindig az anyagiakra fogja hogy még nincs itt az ideje ha komolyabban belemerülünk a témába. A kezemet sem kérte még meg soha senki . Azt sem erőlteti nagyon. 1,5 éve vált el a feleségétől. Közös felügyeleti joga van, heti 7-5napot nálunk van a gyerek , amitől már kikészülök, hogy kettőnkre sosincs idő. Hiába mondom el neki az érzéseimet , látom , hogy erőlködik . Viszont csak ideig óráig tart.. amikor itt van a gyerek nincs bennem semmi rossz érzés felé, viszont egy féltékenység elkap azzal kapcsolatban, hogy ő átéli azt ami nekem a legnagyobb álmom. Annyira egyedül érzem magam olyankor amikor itt van a gyerek, jelentéktelennek. Nagyon fáj , viszont próbálom elfogadni.. de azt érzem kevés vagyok.. mert mindig csak a gyerekéről beszél, a miénket meg nem erőlteti. Inkább mint ha kerülné ezt a témát. Kezdek belebolondulni:( én vagyok ennyire rossz? Nagyon tombolnak már bennem a hormonok..

2023. febr. 6. 18:00
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
73%
Attól, hogy még nem akar gyereket az nem azt jelenti,hogy soha nem lesz.Most vált el nemrég 1,5 éve ez is egy nagy teher emellett ez az egész a gyerekével tartott viszonyt is megnehezíti.Beszélj vele,hogy neked mik az érzéseid és ne akard ráerőltetni a gyereket,ha ő nem akarja.
2023. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes pasival ez a gond. Viszont 30 felett általában ez van vagy elvált, vagy gyerekes vagy mindkettő, esetleg valami defektje van. Barátnőm is összejött egy gyerekes pasival, persze a gyerek anyja ott van, mert elkerülhetetlen. Ő is vágyik a gyűrűre meg közös gyerekre. Na most a pasi a közös babára beadta a derekát, de elvenni nem akarja. Pedig aki mindennél jobban vágyik egy igazi nagy lagzira, az a barátnőm...
2023. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
31%

A gyerek pikk-pakk felno es mar nem lesz ott olyan sokat az apjanal. Hany eves a gyerek?

Tizenevesen mar nem kell babusgatni, csak jon megy, nem fog ott aludni napokat. Viszont ha kitartasz mellette akkor 20 ev mulva is mukodhet a kapcsolat.

2023. febr. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod elviselni, szakíts, mert ennél még egyedül is jobb!
2023. febr. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a válaszokat de két dolgot tudok mondani: mindig a gyerek lesz az első, ha tetszik, ha nem. Ezt vagy elfogadod, vagy nem kezdesz olyannal, akinek gyereke van.
2023. febr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
82%
Ha beszéltetek róla akkor biztos zavarja valami. Valószínűleg éppen elégnek érzi egy gyerek gondját, vagy a szorosabb elköteleződést. Másfél éve vált el, biztos megviselte. Nem biztos kívánja a házasságot, nem akar még egyszer így járni. Plusz ha te ezt íby leírod szerintem neki is megjegyzed amiből ő leszűri hogy te most jobban vágysz egy társra aki rád figyel és aki csak veled foglalkozik most. Mert ezzel semmi baj ha így érzed. De mem szabad így viszonyulni ehhez a helyzethez. Vagy tudatosan figyelsz arra hogy ők egy csomagban járnak, és elfogadod, vagy nekik iy jobb ha tisztázod mit akarsz. Mert ezt tényleg az ő gyermeke bánja meg, és azzal mindkettőt elveszíted. Ne akarj úgy gyereket tőle ha az övét nem fogadod el úgy mint a sajátodat. Vagy legalábbis nem tudsz vele úgy viselkedni. Ha nem tudtok egy család lenni akkor sajnos ez van. Szerintem azért biztos vannak olyan napok mikor együtt tudtok lenni többet. Nincsenek a gyermeknek keresztszülei, nagyszülei? Akik néha egy egy kicsit átvennék? Olyan kicsi hogy oviba se jár még? Suliba? Mindent meg lehet oldani ha akarjátok. De ez inkább úgy hangzott hogy eleged van az övéből mert nem akar veled sajátot.. ne haragudj de tényleg. És ezért se kell elítélni téged de könyörgöm azt a szerencsétlen gyermeket ezért ne rongálja senki. Mert idővel ő megérzi és hány kérdést olvasol itt ahol kikészülnek a nevelőanyáktól, akik nem képesek elfogadni őket :))
2023. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy semmi baj nincs veled, természetes amit érzel. Szinte minden ismerősöm így van vele, aki gyerekes pasival jött össze, csak ciki kimondani
2023. febr. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!