Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki mikor és miért költözött...

Ki mikor és miért költözött el otthonról?

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 11:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%
19 évesen egyetem miatt
2023. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
18 évesen költöztem el otthonról, egy barátom családjához, mondhatni albérletbe. 20 évesen költöztem össze a párommal, azóta együtt élünk.
2023. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
81%
23 évesen költöztem el az akkori barátommal. Azóta nem költöztem haza, de szeretem a szüleim. Kéthetente otthon alszom <3
2023. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
22%
Előző vagyok: a lakhelyem környékén nem találtam munkát, így Budapest közelébe, majd onnan Budapestre jöttem. A családi közegem is rossz volt.
2023. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
22 évesen, mert felnőttem.
2023. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
96%

23 évesen

Vettünk egy házat a párommal. Akkoriban robbant be a csok. Rettenetesen kezdtek megemelkedni a ház árak. Úgy éreztük ha akkor nem veszünk valamit akkor soha nem lesz házunk (egyikünk se akart gyereket). Találtunk a városunkhoz egy közeli faluban elfogadható áron, és megvettük. Éppen hogy elég volt az összespórolt kis pénzünk. Ma 10x annyiért árulnak rosszabb állapotú házakat a közelünkben.

2023. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%
27 évesen, mert Budapesten laktunk és itt is jártam egyetemre, diplomázás után meg már nem láttam értelmét albérletbe menni, inkább megvártam amíg tudtam venni saját lakást. Az utolsó pár évet nem imádtam, de összességében nem látok jobb megoldást így utólag sem, kivéve hogy lottót nyerek és 20 évesen veszek egy saját lakást.
2023. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
90%

19 évesen költöztem el otthonról elsősorban apám miatt. Mindig kiprovokálta a vitát aztán sajnáltatta magát. Elmondása szerint ő a legjobb szülő, mindent megtesz a gyerekeiért. Ha otthon volt mindig csendben kellett lenni, mert sokat dolgozott és fáradt volt. Semmivel sem dolgozott többet, mint más normális ember csak nagyon jól tudta előadni magát. Érdemi beszélgetésre soha nem volt képes, mindig rá kellett felnézni, az ő szükségletei számítottak. Mai napig ezt csinálja, csak azóta már elváltak a szüleim és mindkét gyereke menekül előle. Nem érti miért.


19 éves koromra leérettségiztem, szakmát szereztem. Elköltöztem és levelezőn jártam főiskolára, illetve mellette elkezdtem dolgozni. Mára már saját családom van és igyekszem tudatosabban megélni családi szerepeket.

2023. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
82%
21 éves koromban, akkor már bő egy éve együtt jártunk, még nappalin tanultam az egyetemen, és a barátommal (mostani férjemmel) úgy döntöttünk, hogy hozzá költözök. Ő akkor már dolgozott, 26 éves volt, én is vállaltam fordítást a suli mellett, ösztöndíjam is szépen volt, nagyon jó volt így.
2023. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen, 16 éves korom óta dolgozok, egyedül nevelt fel az édesanyám, nem akartam neki terhet okozni gimisként a plussz költségekkel ( telefon, ruha, szórakozás) , én mindig önfenntartó akartam lenni, nem szeretek más szabályai szerint élni. Egyébként szinte a legjobb barátnőm, nagyon szeretem és ma már jobb anyagi helyzetben él, így segít is ha tud és szükséges. Nekem így egészséges.
2023. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!