Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondják ezeket és miért...

Miért mondják ezeket és miért kell megmondani mit csináljak?

Figyelt kérdés
A szüleim befásultak. Ezernyi példát mondhatnék, de a legutóbbi: szeretek az ízekkel kísérletezni, ezért a teát különféle módon ízesítem, erre a szüleim azt mondják, hogy "ha teát iszol, nem kell összekutyulni mással". Ha az ételemet ízesítem, akkor "nem kell megsózni" és hasonlók. Miért mondják ezeket és miért kell megmondani mit csináljak? 18f

2023. febr. 25. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert megtehetik. Ha a saját lábadra állsz és elköltözöl, nem tehetik meg többé.
2023. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Mert Ti ilyen debil család vagytok.
2023. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

De nem tiltják meg hogy megtedd.

Csak a véleményüket mondják el. Így kommunikálnak.

Ne fújd fel a dolgot.

Simán mondd nekik el mint itt is hogy szeretsz kísérletezni az ízekkel és kipróbálni új dolgokat. Ami extrán ízlik neked abból még kínáld is meg őket. Lehet új szokásokat is meghonosítasz a családban. :)

2023. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Külön magyarázatot érdemel miért tesz sót az ételre? Nemar..

Mondd nekik, ha ti nem kértek rá sot akkor ne tegyetek, de én el tudom dönteni egyedül is, hogy szeretném enni.

2023. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Mit fognak szólni, ha elmondod nekik hogy meleg vagy?
2023. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
próbáld ki a májkrémes teát. Isteni!
2023. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen! :)
2023. febr. 25. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nekik így emgfelelő.
2023. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak hagyd. Hagy parancsolgassanak feletted amíg tudnak. De komolyra fordítva a szót beszélj velük normálisan, hogy már nem vagy kicsi és eltudod dönten, hogy mit kezdessz magaddal.
2023. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!