Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az milyen, mikor egy férfi...

Az milyen, mikor egy férfi csak azért akar lànygyermeket, mert az majd mindig azt csinàlja, amit ő akar?

Figyelt kérdés
Mikor egy magànak való férfi mindenkit elmar maga mellől, és lesz egy lànygyermeke, "aki majd azt csinàlja, amit ő mond", "csak őt fogja szeretni", "csak egymàsnak fognak élni". Mit lehet kezdeni egy ilyen apàval felnőttként?
2023. febr. 27. 12:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Aki gyakorlatilag csak azért akart egy gyereket, hogy majd az az egyetlen egy gyerek csak őneki fog létezni.
2023. febr. 27. 12:41
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

"csak őt fogja szeretni"

"csak egymàsnak fognak élni"


Egy pedofil állatról van szó!

2023. febr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
Mi ezzel a problémád?
2023. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Például rá se nyitni az ajtót? Vagy milyen választ vártál?


Az, hogy a szülő a tulajdonaként kezeli a gyerekét, mintha nem lennének önálló goldolatai vagy önálló élete nem normális. Függetlenül attól, hogy milyen neműek.


2

Tudom, hogy most nagyon menő a "pedofil" szóval dobálozni, de kérlek, ne keverd oda, ahol semmi keresnivalója sincs.

2023. febr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Hehe, hát úgy otthagynám a pcsába hogy csak pislogna.
2023. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Koppanna lehet mikor felnő a gyerek.
2023. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Milyen? Ritka. Nem hallottam még ilyet.

Én a fiú gyereket maguknak nevelő anyákat gyakrabban látom. Élete szerelmének adott életet. Ő az első, és egyetlen nő a fia életében. Soha nem találna a fia magának olyan nőt mint ő. Minden nő qva rajta kívül. Mindig irányítani fogja a fiát.

Mintha a saját pasiját szülte volna meg, csak nem szexelnek.


Férfi verzióját ennek még nem láttam. A "magànak való férfi", aki "mindenkit elmar maga mellől" az általában a kutyát megbszná 10 forintért. Nem nevelne fel egy gyereket. Gyerektartást se fizetne. Inkább dolgozna feketén. Jól elvan egyedül.

2023. febr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%
Koppanás lesz, mint írták már.
2023. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
beteg
2023. febr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd ott, ne keresd. Felnőtt vagy, már te is tudod, hogy ez nem normális hozzáállás a részéről.
2023. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!