Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el szüleimnek,...

Hogy mondjam el szüleimnek, hogy átmennék barátomhoz?

Figyelt kérdés

nekem tipikusan szigorúbb szüleim vannak, akik szeretnek mindig a biztosra menni, akarmi is legyen a helyzet. tudják, hogy barátom van, de nem tudom hogyan reagálnának arra, hogy at szeretnek menni hozzá.

a legfőbb ok egyébként az, hogy barátom szülei meg szeretnének ismerni már. viszont az én szüleim valószínű hosszú kérdezősködésbe kezdenének és fel szeretnék majd hívni barátom szüleit(ami amúgy brutálisan kellemetlen mind barátom családjának, mind nekem)

szerintetek nagyjából hogyan mondjam el nekik, hogy mi a helyzet?



2023. márc. 13. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jobb ha te hivod at elobb a baratodat eloszor aztan mesz hozzajuk. Ha ez igy nem jo akkor mond azt h vacsorara hivtak el a baratod szulei.
2023. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés súlyosságából ítélve nem lehetsz több 16-nál.

Mégis miért volna kellemetlen a barátod családjának, ha a szüleid felhívnák őket?

2023. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De am ne szegyenkezzel a szuleid miatt az enyemek is ilyenek voltak de az emberek kozul mindenki toleralta a tulbuzgosagukat. Ez rad nem fet rossz fenyt mert az emberek tudjak h neked ez kellemetlen. ( am fiu vok raadasul )
2023. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igy van, 16 vagyok es ilyeneken aggodalmaskodok, nekem ez kinosnak szamit sajnaa, de akkor igyekszem nem stresszelni ezen
2023. márc. 13. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi idősen logikus hogy még kegyetlen féltenek.
2023. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek te hívd át a barátod és akkor meggyőződnek arról,hogy normális ő is ezáltal a családja is.Egyébként nem bonyolult a dolog.Odamész és elmondod,hogy barátod be szeretne mutatni a családnak egy vacsora alatt és ennyi.
2023. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
17%
Talán a barátodnak kellene menni először. Tudod ágyra csak a ...... Járnak.
2023. márc. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es: na kik járnak ágyra?

És a kérdező azt írta, hogy ott akar aludni? Mert én azt olvastam, hogy át akar menni. Nem azt, hogy dugni megy.

Amúgy és ha de? A szex az élet része. Igen, akár már 16 éveseknél is. Irigy vagy?

2023. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!