Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek hogy ment apuka nélkül...

Kinek hogy ment apuka nélkül felnevelni gyermekét? Hogyan tudtatok erősek maradni?

Figyelt kérdés
9 hónapos terhesen a semmiből hagyott itt minket a párom. Egyenlőre nagyon összetörtem, mivel se engem se a kisbabát nem tiszteli semennyire már most sem. Azonnal lett más nője, azt állítja megcsaltam, nem tudom kitől van a gyerek ilyesmik.. (persze ennek fele sem igaz csak magát akarja áldozatnak bemutatni mindenki előtt). Nem akarom őt nyilván visszaszerezni meg semmi, de nagyon felrugta most ezzel az egész életemet, terveimet. A családomra, barátaimra mindenben számíthatok ezzel nincs gond. Az ő szülei meg eddig se foglalkoztak velünk. Arra lennék kíváncsi hogy akik kerültek hasonló helyzetbe nekik hogy ment az élet egy ekkora csalódás után? Miközbe életem legszebb időszakához érkezem, biztosan egyszerűbb lesz a lelkemnek ha már a kicsi boldogságom itt lesz a karjaimba tudom jól, de a legjobbakat akarom neki és jól esne pár sikertörténet, tanács erre az időszakra
2023. márc. 14. 10:24
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nekem a legjobb lenne ha nem pereskedne 🫣 de azt állítja fog. Amit írtál az ellen nem vagyok, de hogy én nem fogom ezt terjesztgetni azt fix, mert ez is k*r*agáz lenne nekem is és a gyereknek is. Ezek csak tippek mi fog vajon történni, én kinézem belőle hogy csak azért hogy nekem szar legyen belemegy, nem a gyerek érdekei miatt.
2023. márc. 14. 14:47
 22/35 A kérdező kommentje:
Amúgyis előbb még kb alkalmatlannak láttatok az anyaságra mert igenis nem hazudgálok a bíróságon a gyerek érdekében, most meg azt mondod ígyis úgyis leszar akkor nem m1??
2023. márc. 14. 14:49
 23/35 anonim ***** válasza:
42%

Akkor csak pereskedjen, elmondod a bíróságon, hogy azért nem akarod hogy láthatást kapjon mert félted a gyereket. Ha megkapja az első rossz húzásnál jelented és megvonják tőle, ennyi. Érted már??


Ilyen életképtelen és nehéz felfogású nőt, komolyan mondom...Én nem akarlak megbántani, de ha nem változtatsz akkor nehéz élet vár rád is és a gyerekre is.

2023. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Persze én vagyok az életképtelen mert tisztában vagyok azzal hogy közveszélyes emberek is kapnak láthatást sajnos olyan világban élünk 😁😁 Senki nem mondta hogy támogatom hogy vele legyen, de azért ne hidd már hogy majd miattam törvényeket írnak át vagy azért nem láthatja a gyereket mert egy bunkó sz*r. Olyan emberek kapnak láthatást akik ellen foggal körömmel harcolt az anya majd megölte a gyerekeket. Te tényleg a föld alatt élsz te életképtelen ( a te szavaiddal élve)?
2023. márc. 14. 15:47
 25/35 anonim ***** válasza:

Akkor leírom 3-szorra is:


Ha pereskedik hadd pereskedjen. Elmondod, hogy ezért miért nem akarod hogy lássa a gyereket. Ha mégis megkapja az első rossz mozdulatnál jelented és kéred a láthatás felülvizsgálatát.


Most már leesett?

2023. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Leesett elsőre is nyugi 😀 neked kéne felfogni hogy ezek fölösleges körök lesznek, de ne legyen igazam 🥱
2023. márc. 14. 16:05
 27/35 anonim ***** válasza:
50%
Akkor ha nem akarsz semmit tenni, mi a kérdés? Ne tegyél semmit. Vagy ha úgyis felesleges, akkor per nélkül is enged hogy hurcolássza a gyereket azt kész🥱
2023. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
A kérdésemben szó nem volt arról amiről pofázol 1 napja🫢 fogok tenni, de nem fölöslegesen fogok egy kisgyerekkel ugrálni, vannak dolgok amiknek van értelme és vannak amiknek nincs. Amit itt magyarázol azt csak a hülye hiszi azt hogy úgy van 🥱
2023. márc. 14. 20:31
 29/35 A kérdező kommentje:
Amit irkálsz a fele álomvilág, ideje felkelni. Mert így sajnos te is az életképtelenek közé zuhansz te király
2023. márc. 14. 20:32
 30/35 anonim ***** válasza:

Förtelmes palid volt kérdező.. atyaég.


Am jah, láthatás..jelen leszel te is! Ahová mennek mész te is. Azt nem tiltja a bíróság h te ne legyel ott

2023. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!