Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek hogy ment apuka nélkül...

Kinek hogy ment apuka nélkül felnevelni gyermekét? Hogyan tudtatok erősek maradni?

Figyelt kérdés
9 hónapos terhesen a semmiből hagyott itt minket a párom. Egyenlőre nagyon összetörtem, mivel se engem se a kisbabát nem tiszteli semennyire már most sem. Azonnal lett más nője, azt állítja megcsaltam, nem tudom kitől van a gyerek ilyesmik.. (persze ennek fele sem igaz csak magát akarja áldozatnak bemutatni mindenki előtt). Nem akarom őt nyilván visszaszerezni meg semmi, de nagyon felrugta most ezzel az egész életemet, terveimet. A családomra, barátaimra mindenben számíthatok ezzel nincs gond. Az ő szülei meg eddig se foglalkoztak velünk. Arra lennék kíváncsi hogy akik kerültek hasonló helyzetbe nekik hogy ment az élet egy ekkora csalódás után? Miközbe életem legszebb időszakához érkezem, biztosan egyszerűbb lesz a lelkemnek ha már a kicsi boldogságom itt lesz a karjaimba tudom jól, de a legjobbakat akarom neki és jól esne pár sikertörténet, tanács erre az időszakra
2023. márc. 14. 10:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, nem az övé, akkor NEM KELL PERESKEDNI és kész!
2023. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
16%

Mekkora szád van ahhoz képest, hogy senki nincs melletted és a személyes kapcsolataiddal nem tudod ezeket megbeszélni. Ja, hogy nincsenek is.

Pszichoterápia a gyerek érdekében. Botrányos életed lesz, és neki is, ha nem kérsz emberi segítséget. Emberi kapcsolatban sérülünk, ott is gyógyilunk. Nem a neten. Mert nem vagy jó állapotban, amíg ide írkálsz és nem a valóságot látod.

2023. márc. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
#32Meg tudom beszelni 😊 viszont amikor mar a kerdesemtol elternek a valaszok, jonnek a velemenyezesek par uzenetvaltasbol az egy kicsit sok. Elobb gyenge jellem voltam, mostmar nagy a szam. Itt persze hogy nem lehet gyogyulni ha olyanok olvasnak be akik azt sem tudják miről beszélnek. Minek van ez az oldal ha az emberi kapcsolatokbol áll minden? Nálunk nem volt divat elhagyni a gyerek anyját, itt viszont sokan járnak hasonló cipőben, ezért írtam ide, de még így is jobban képben vagyok mint a mindent megmondóék. De tudom nem latom a valosagot mert egy ÜGYVÉD már rég felvilágosított mik a jogaim, kötelezettségeim 😁😁😁
2023. márc. 15. 09:17
 34/35 A kérdező kommentje:
De tudom, az van jó állapotban aki ismeretleneket ugat le hogy minek a gyerek, mert tisztában van azzal milyen jogai vannak az apának ha élni akar vele…
2023. márc. 15. 09:20
 35/35 anonim ***** válasza:
76%

Mégis miért lenne joga az apjának, ha azt terjeszti rólad, hogy megcsaltad? Ilyen apához engednéd a gyerekedet? Gondolkozz már!

És lehet nem divat elhagyni a gyerek anyját, de még így is jobban jártál, mint az, akit nem hagytak el, cserébe a fazon eljár nőkhöz meg veri a családot.

2023. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!