Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nincs anyukám. Egyre jobban...

Nincs anyukám. Egyre jobban fáj. Mit csináljak??

Figyelt kérdés

Nincs anyukám, aki meghallgat.

Nincs anyukám, aki tanácsot ad.

Nincs anyukám, aki megvéd, ha bántanak.

Nincs anyukám, akinél letehetem a terheimet.

Nincs anyukám, aki megsimogasson, úgy, ahogy csak egy anya tud.

Nincs anyukám, aki féltsen, ha bajom van. Mostmár bármi ér engem, lehetek kórházban is, nem idegeskedik értem senki.

Nincs anyukám, akinek a legfontosabb vagyok a világon. Mindenki másnak pótolható vagyok.

Nincs anyukám, aki úgy ismerne, ahogy én magamat sem. Senki nem ismer már igazán.


Nekem nincs anyukám. Mert másfél éve meghalt. Nem lehet kibírni.


2023. márc. 19. 19:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Más szeretted sincs meleltted?
2023. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Részvétem,biztos van valaki aki szeret☺️
2023. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, istenem, nagyon sajnálom. Hány éves vagy? Apukád, tesók, nagyszülők? Velük milyen a kapcsolatod?
2023. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan anyum életben van, de évek óta életképtelen, egy intézményben van ellàtva sajnos. Nekem is nagyon nehéz, hogy màr nem tudok beszélgetni vele, nem kérhetek tanàcsot, semminél nincs ott, stb. Nekem van, hogy segít, hogy példàul a pàrom anyukàja tart velem közös programokat, vagy idősebb kolléganő anyàskodik felettem, kaphatok sütési-főzési recepteket, stb, tanàcsot, ilyesmi, próbàlnak kedveskedni, meghallgatnak. Az ő hiànya sosem fog elmúlni, és semmivel sem pótolható. Szerintem ez természetes dolog, hogy ezt érzed. Szerintem nyugodtan öntsd ki a lelked baràtnak,testvérnek. Gondolj arra, Ő azt szeretné,hogy boldog légy, ne legyél szomorú, hiszen ezért nevelt fel Téged. Ne okozz Neki csalódàst :) lélekben minden nap veled van! Tessék kimenni az életbe, és keresni a célokat, a boldogsàgot!
2023. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Találj egy másvalaki olyat, akihez jóban-rosszban oda tudaz hozzá fordulni.
2023. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

🤗🤗🤗

Sajnálom. Jó lenne ilyenkor valami értelmes dolgot írni, de erre nem lehet. Az egyetlen, amit írhatok, hogy nem vagy egyedül. Sokan hordozzuk magunkban a problémákat, állunk egy szál magunkban a világon és csak sírnánk addig, míg nem jön valaki, aki azt mondja, hogy most már nem kell félned többé, mert nem vagy egyedül.

2023. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nincs testvérem, nagyszüleim ezer éve meghaltak mindkét oldalról. Dédszüleim még születésem előtt meghaltak. 37 éves nő vagyok, de ebben kislány. Mindig is az maradok. Hiányzik anyu. Túl korán ment el.

Másnak ilyenkor még él a nagyszülője is, nekem anyukám sem. Egy idős édesapám van, akit nagyon szeretek. De ő nem úgy szeret, ahogy anyu szeretett. Az édesanyát nem pótolja semmi és senki. De ha ő is meghal majd egyszer, nem tudom, hogy mit csinálok. Túl fiatalon maradok egyedül, támasz nélkül.

2023. márc. 19. 20:20
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Létezik segítség. Gyászterápia lenne a legjobb számodra. Nem tudom, hány éves vagy és van-e rá pénzed, ezektől függően kérhetsz segítséget háziorvosnál, nevelési tanácsadóban, civil szervezeteknél vagy magánúton. Interneten tudsz keresni, vagy vannak a lelkisegély szolgálatok telefonvonalai, ők több lehetőséget fel tudnak ajánlani a lehetőségeidhez képest.
2023. márc. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 éve halt meg, és sajnos nem lesz sokkal jobb. Mai napig azt hazudom magamnak, hogy egyszer hazajön :(
2023. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén nagyon sajnálom :(

Az én anyukám még él , de nagyon beteg és félek, mikor fogom elveszíteni.

Biztos vagyok benne, ezt feldolgozni nagyon sokáig tart.

Olyan jó lenne ilyenkor biztató szavakat írni és megvigasztalni téged, de biztos vagyok benne, ilyenkor tényleg nincsenek szavak amik segítenének.

A gyászterápiáról nem tudom mennyire használ, de talán érdemes lenne kipróbálnod.

Kitartást kívánok neked !

2023. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!