Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Magyarországon nevezhetem a...

Magyarországon nevezhetem a gyerekem Bájronnan? Szerintem később ezzel a névvel menő lenne a csajok körében.

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 12:40
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
97%
36os, miért, szerinted aki Bájronnak akarja nevezni a gyerekét az milyen szintű műsorokat néz? :-D Family Guy, Észbontók, Való Világ stb
2023. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
96%
Az a durva 12:40 kor még valoszinü épp órán ült, de annyira ráért, hogy a telefont nyomkodta.
2023. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen szar a terhesség, hogy ennyire haragszol szegény gyerekedre?
2023. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
82%
A csajoknál huszadrangú szempont, hogy mi egy fiú neve, hidd el. Nem attól lesz menő, hogy mi a keresztneve.
2023. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
19%
És ha meleg lesz, akkor mi van?
2023. márc. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

Mi lenne?

Nem vagyunk szélső jobbosok, hogy ezt problémaként kezeljük.

2023. márc. 28. 00:16
 47/51 anonim ***** válasza:
97%

Valamelyik nap is álltam az iskola udvarán, elkiáltja magát mellettem egy cigányasszony, "hallod Dzsordenke....!" :D


Gyorsan megnéztem a zsebeimet, megvan-e még a telefonom.

2023. márc. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
84%

Nevezd a gyereket olyan néven amit eredetileg is úgy írnak ahogy mondják. Mondjuk Péter, vagy Tamás. Ezek sosem mennek ki a divatból, sőt ha külföldre vetődik ott is ki tudják mondani.

Ha felnőtt korában úgy érzi hogy van költői vénája és azzal jobban csajozik, akkor felveszi a Bájron gúnynevet mellé.

2023. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
70%

Figyi, én cigány vagyok, és engem is meglehetősen zavarnak nem a jobboldali, hanem a rasszista emberek. Ha valaki jobboldali, azzal semmi baj nincs, és függetlenítsük el most pártoktól ezt a fogalmat. A konzervatív-jobboldali értékek szépek, szépnek és követendőnek látom őket, pedig amúgy én inkább baloldalra húzok.

Ha cigány vagy, te is tudod nagyon jól, hogy mindenféleképpen csúfolni fogják a fiadat, ha látszani fog rajta. Ha nem fog látszani, akkor pedig inkább azt ajánlanám, hogy legyen átlagosabb neve, ne tudják így ezzel csúfolni.

Nem azt mondom, hogy lekell tagadni a származást, én nem is tudtam, nagyon látszik rajtam.

Engem egész életemben csúfoltak, kinéztek azért mert cigány vagyok, ok nem volt rá, mert több diplomás családból származom, Budapestről, és nekem az hogy cigány vagyok, mások megvetésén kívül csak jót adott.

Viszont sajnos van alapja annak, ha valaki tart a cigány emberektől, nem feltétlen baj ha van egy általánosítás benned a saját védelmedben, viszont az, hogy bánts egy egész népcsoportot a származása miatt, holott ellened nem tettek semmit, az elfogadhatatlan. Nyilván nem rád értem, te nem bántottad őket/minket, úgy álltalában írtam.


Nagyon bonyolult ez a helyzet, és attól még mert mindenkit lerasszistázól aki azt gondolja, cigányok vagytok a Bájron- miatt, ettől még a fiad fogja meginni a levét, mert attól a ponttól ahogy megszületett, cigányként 4x annyit kell tennie hogy elismerést kapjon. Legyen olyan neve, legalábbis ajánlom, amit nem fog szégyellni.


Nekem Henrietta a nevem. Ritkán talalkozom Henikkel, tehát én szeretem a nevem. :)

2023. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
96%
Legyen Áron, az értelmesebb, mint a Bájron!
2023. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!