Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőtt gyerekek, van olyan...

Felnőtt gyerekek, van olyan téma vagy dolog, amit a szüleiteknek nem tudtok, nem mertek elmondani?

Figyelt kérdés
Titkoljátok, hogy dohányoztok, hogy abortuszotok volt, hogy felmondtak a munkahelyen nektek, hogy nem jön össze a gyerek a pároddal, hogy meleg vagy stb.?
2023. ápr. 3. 07:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
99%

Pl sose mondtam el nekik hogy maszturbálok

26/f

2023. ápr. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
A szexuális életemmel kapcsolatos dolgok. Nem tartozik rájuk és kész.
2023. ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 NTBS ***** válasza:
97%
Anno rengeteg ilyen téma volt. Ma már sajnos nincs kinek elmondani.
2023. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Igen, lehetnek olyan témák is, amikre lehet mondani, hogy magánügy, vagy két emberre (egy párra) tartozik. Ez se egyértelmű, meg szerintem a legtöbb esetben egy szülő úgy gondolja, mindenhez köze van, én legalábbis ilyen szülők mellől jövök.

Valahogy úgy fognám meg a dolgot, hogy van-e olyan dolog vagy téma, ami semleges, vagy esetleg kicsit ciki, de egyértelmű, hogy egy barátodnak előbb mondod el (vagy alapból tudja is rólad), de a szüleidnek nem mondod el, titokként kezeled. Pl. "néha szívok"

2023. ápr. 3. 08:30
 5/34 anonim ***** válasza:
98%
Nem nagyon voltak vevők a dolgaimra a szüleim. Elég hamar befejeztem a próbálkozást, hogy megosszak velük bármi személyeset is.
2023. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%
Mindent elmondhatok nekik.Nem para.
2023. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Laylah ***** válasza:
96%

5., ismerős...

- Mi volt a suliban?

- Semmi.

Fél évvel később:

- Anya képzeld...

- Hagyjál békén, nem érek rá!

2 évvel később:

- Mit rontottam el, hogy nem beszél velem a gyerek, nem oszt meg semmit?


Egyébként anyám azóta nem él, de egyik szülőm sem tudja pl., hogy fiatal koromban kinézett magának egy pedofil.

2023. ápr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

Anyám egy volt pasija a munkatársam lett. Egyszer rám írt facebookon és minden előzmény, rá utaló jel nélkül küldött magáról pucér képet, f4sz képet.

Letiltottam, a munkahelyen mások előtt mondtam neki hogy igazán kár volt elküldenie.

Nem is jött be dolgozni többet.

Anyámnak nem mondtam el jó ideig, cikinek éreztem. Pár évvel később találkoztunk ezzel a buz1val egy fürdőben. Megjegyezte anyám hogy nem is szokott neki köszönni. Akkor elmondtam.

2023. ápr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
98%
Anno régen gyerekként szégyelltem elmondani a szüleimnek mennyire szorongok a suliban mennyire rosszul érzem magam mennyire jó lenne átmenni másik iskolába. Ez nagyon rossz hatással volt a jegyeimre is. Anyámék meg el sem tudták képzelni miért romolhat folyamatosan. Segítségére lett volna szükségem de nem mertem szólni.
2023. ápr. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Már rég nem beszélek a szüleimmel a magánéletemről. De ami mindig is tabu volt nálunk az a szextéma. Én sem vagyok kiváncsi a nemi életükre, és ők sem az enyémre.

33/N

2023. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!