Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fenekelted már el a gyereket?...

Fenekelted már el a gyereket? Nem csak meglegyinteted hanem rendesen? Vagy téged?

Figyelt kérdés
Nem az alkohilista meg az ilyenekre gondolok hanem büntiből. Egy barátnőmmel beszélgettünk, és érdekel a ti véleményetek.

2023. ápr. 13. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Engem sosem fenekeltek el/ütöttek/vertek meg. És én sem soha a gyerekemet. Inkább kiabáltam (néha) :-)

Ha lett volna olyan eset, hogy pl. kiszalad az útra, akkor, lehet, hogy egy seggre verés kellett volna. De hiszti, rosszalkodás, csúnya beszéd stb. miatt sosem.

2023. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2023. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére én civilizált emberek közt nőttem fel.
2023. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Persze, barátnővel locsogtatok. véletlenül sem a fétises pedofil tért vissza, aki a megvert gyerekekre gerjed. Állítsd már le magad, undorító hogy újra és újra előhozod a mocskos fétised.
2023. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
4, a nadrágszíjas, ugye? Szerintem is.
2023. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Légycsapó nyele, még akkor is, ha nem elég szépen írtam első osztályban a betűket. Apám csak akkor csatlakozott be, ha olyan ordas disznóságon/hazugságon kaptak, amire anyám már nem volt elég. Nem mondom, hogy a legjobb gyereknevelési módszer, én speciel tartózkodom tőle, de nem is rovom fel a szüleimnek, felnőve ez már rég el van felejtve, és még mindig sokkal humánusabbak voltak, mint az ő szüleik velük.
2023. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Gyanús a kérdés sajnos, bűzlik
2023. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Mielőtt válaszolok, hogy értsétek, híresen jó gyerek voltam, szelíd, csendes, nem adtam okot a bántalmazásra. Talán kisiskolás koromban voltam kicsit szertelenebb, de a szüleim nem is igazán törődtek avval, kint mit csinálok. De most nem a kisiskolás koromra térek rá.


A válogatott kínzásokra nem kérdeztél rá, ezért azokról nem írok, arról egyébként se szeretnék, pedig azok töltötték ki gyerekkorom nagy részét, főleg későtizenévesen.


Szóval ütlegelés téma. Kiskamasz koromban apám leütött néhány alkalommal. Tehát nem megütött, hanem leütött, illetőleg kiütött, mint egy boxoló. Ezt kb úgy lehet elképzelni, hogy repültem, és a fal adta a másikat, volt, hogy a házunmk fala, vagy épp bent a csempe.


Az oka mindig az volt, hogy apámnak éppen rossz kedve volt és keresett valami ürügyet.


(Később, felnőtt koromban súlyosabb kísérletei is voltak ellenem, sajnos.)

2023. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
sajnálom utcsó. Trollok meg menjenek máshova, ez az első kérdésem a témában
2023. ápr. 13. 19:47
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

Én nadrágszíjjal kapok, ha valami rosszat csinálok. De szeretnek a szüleim és nem is érzem bántalmazásnak.

16 F

2023. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!