Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan érjem el, hogy anyám...

Hogyan érjem el, hogy anyám megengedje, hogy abbahagyjam az iskolát és rendesen dolgozhassak?

Figyelt kérdés

Sarokba akarom szorítani, hogy ne legyen más lehetősége, csak az hogy megengedi.

Novemberben leszek 18, de már nem megyek be többet a suliba a tervek szerint.



2022. aug. 24. 21:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%

Miért akarod elcseszni az életed? Azt akarod hogy nyolc általánosod legyen?

Én elcsesztem, te ne tedd, mert szívás.

2022. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Miért jó az neked hogy zéró végzettséged lesz, és maradnak a kulimunkák?
2022. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem jársz be akkor novemberre pont kitesznek a suliból, már el is érted amit akartál.
2022. aug. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Normális vagy? Értem, fiatalság-bolondság, tinikor, de b@sszuskulcs miért érzel kényszert hogy elcseszd az életed?
2022. aug. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%
Saját magadat szivatod ..de nagyon
2022. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Végzettség nélküli senki leszel
2022. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%
Az érettségit MUSZAJ megcsinálni- egy csomó szakmához is alap. De maga az érettségi könnyű, csak a 12. osztály végéig kihúzni sz*vas
2022. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem a véleményeteket. A kérdésre válaszoljatok, vagy ne is írjatok semmit!

köszi 😘

2022. aug. 24. 22:35
 9/26 anonim válasza:
87%
Én is azt mondom, folytasd a tanulást, de azt is hozzátenném, hogy Magyarországon az oktatás nyomorúságos szinten van, egy átlagos diploma sem ér annyit, mint valaha egy érettségi. Értéke csak a műszaki, mérnöki, pénzügyi stb végzettségeknek van. Egy jó mesterember egy hét alatt többet keres, mint egy diplomás tanár, vagy hivatali ügyintéző egy hónap alatt. Van egy asztalos barátom, csak szakmunkásképzőt végzett, de mégsem mondanám, hogy elszúrta az életét. Mivel jó szakember, és hiányszakma az övé, ő válogathat a megrendelők közül, olyan tempóban dolgozik, ahogy szeretne, és annyit kér a munkájáért, amit nem szégyell.
2022. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Van már munkám meg félretett pénzem is. Amint tudok, megyek albérletbe. De amúgy semmi közötök ehhez.
2022. aug. 24. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!