Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ha nem...

Mit lehet csinálni ha nem foglalkozik az egészségével?

Figyelt kérdés

Apukámnak volt 2x infarktusa, az egyik után kómába is került és csoda volt hogy felépült. Aztán a 2. után volt egy komoly szívműtétje azt is túlélte, most meg valami nagyon komoly tüdőbetegsége van. Anyától tudom csak, én előttem meg testvérem előtt csak titkolja és eltereli a szót.

Már az első komoly baj után le kellett volna tenni azt a krva cigarettát, de nem tette. Még a kórházban is kiszökött, nem tud leállni vele.

Én ilyenkor mit tudok tenni? Főleg hogy előttünk sosem dohányzik.

Nekem mindig szóvá teszik, hogy ne kávézzak, de magával egyszerűen nem törődik úgy látom már ezt az egészet elengedte. Vagy lehet, hogy az a generáció nem is olyan egészségtudatos.

Anya már beszélt vele, hogy keresnek valami normálisabb orvost, de süket fülekre talált.



2023. ápr. 14. 21:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember, nem tudsz mit tenni, neki kell vigyáznia az egészségére! Noszogathatod, xd nem biztos, hogy előrébb jutsz.
2023. ápr. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%

Felnőtt ember, szállj le róla.


Be is b..na, ha bárki kioktatna bármiről úgy, hogy én is vagyok már 60 éves. Ha cigizni akarok, akkor cigizek, max meghalok.


Úgyis meghalunk valamiben, szóval nem mindegy?

2023. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
35%

Anyám letette a cigit 35 évesen, 40 évesen meghalt egy betegségben, naybátyám meg 60 éves, napi egy dobozzal elszív, és "amúgy" semmi baja.


Tök nem azon múlik.

2023. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!