Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tudtok olyan oldalt ami...

Tudtok olyan oldalt ami hivatalos és pontos kalóriaszámlálással foglalkozik?

Figyelt kérdés

Több oldalt néztem valahol nagyon nagy eltérések vannak valahol elenyésző.Pl két oldalon ugyan arra a kajára 50cal eltérést mutat.Vagy szénhidrátból 5-8gr eltéréseket.Ez mennyire számottevő különbség szerintetek?Olyan oldalt keresek ami hiteles és pontos.

köszönöm a segítséget.



2018. jún. 17. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek apró eltérések, kivéve, ha 9 gramm vs 1 gramm... De gyümölcsöknél még lehet is hatalmas eltérés, állítólag az érett sütőtökben 7-szer annyi ch van, mint az éretlenben, na sok sikert hozzá, ha megeszel egy kiló félérettet...

Én elvagyok a kalóriabázissal, de bizonyos alapanyagokat nekem kellett felvinnem, mert nem érdekel a lenmag 28,8 gramm szénhidráttartalma, mert ebből szinte az összes rost, nem szívódik fel...

A kalóriabázist használom a nutritiondata és a fatsecret oldalakkal, ahonnan a nettó ch adatokat veszem a zöldségekhez, olajos magvakhoz. Magliszteknél halvány fogalmam sincs a szénhidráttartalomról, mindenféle adat van mindenhol, de nem baj, nem számottevő a mennyiség és úgysem lehet pontosan számolni, ez van.


A Chronometert is használom néha, ha a tápanyagokat akarom nézni, de a kalóriabázisra írtam be sokszáz receptet s alapanyagot, szóval maradok ott.

2018. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Zöldségeknek minek számolni a ch-t?
2018. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat
2018. jún. 18. 00:34
 4/5 anonim válasza:
Yazio kalóriaszámláló alkalmazás
2018. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. júl. 25. 05:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!