Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A menyem negyedik éve nem...

A menyem negyedik éve nem dolgozik semmit. Utaltam rá többször, hogy ideje volna munkát keresnie lustálkodás helyett, de őt nem érdekli. Mivel vehetném rá, hogy menjen el dolgozni?

Figyelt kérdés
Felnőtt nőről van szó, 32 éves. A gyerek négy éves, a menyem már nem kap GYES-t sem, otthon ül egész nap, még bevásárolni is nehezére esik. A házukban állandóan rendetlenség van. Szerinte ő egy író és művészlélek, pedig soha nem adott ki semmit. Csak azért mondja, mert kifogásokat keres. Az unoka miatt gyakran találkozunk, én hozom el az oviból is. Mondjak jobbat? Még főzni és én főzök nekik, mikor tehetem, mert a menyemnek minden nehezére esik, még egy rántotta is. És akkor inkább főzök, minthogy megint rendeljenek és arra is pénzt költsenek. A fiam szoftverfejlesztő, eltartja ezt a nőt, hogy miért, én se tudom, mert még csinosnak sem csinos és vékony sem. Amikor felhozom neki, hogy elküldhetné dolgozni, akkor ő is terel, de bólogat rá, tudom, hogy egyetért velem. Már az is haladás volna, ha elmenne egy Mekibe, mert én tudok vigyázni az unokámra. Még cigire és manikűrökre és ilyen dolgokra is a fiam pénzét költi. Természetesen ezt neki is többször felhoztam, de mindig összeszólalkozás lett a vége, arcátlan stílusban veszekedik, úgy hogy a fiamnál lakik és el van tartva. Ő azt hiszi, hogy a fiam eltartja, míg a világ. És akármennyire is előző nap az van, hogy veszekedünk emiatt, másnap már jön és kéri a bocsánatot, hogy ne haragudjon mama, azokért amit mondtam. És persze jöjjek, hogy vigyázzak a gyerekre, míg ő barátnőzni megy. Én szívesen vagyok dadus és főzni is szívesen, de már egyre kevésbé viselem el, hogy lehámozná a fiamról az utolsó bőrt is ezzel a stílussal. Diplomája nincs, teljesen egy ingyenélő, magának való nő. Mit tudjak vele kezdeni? A fiamat sajnálom csak, hogy ennyire buta volt, és elvette ezt a nőt. Nem is hiszem, hogy szereti a fiamat, csak a pénzét szereti. Megszabadulnék tőle, ha tudnék, de nem kérte a véleményemet, mert olyan nagy volt a szerelem. Én láttam rajta első percben, hogy milyen fajta lány. Mit tehetnék?

2023. ápr. 21. 20:45
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Húsos-csontosnak felnőtt a fia és megnősült? :D Egyébként az, hogy a menyed nem csinál semmit, egy dolog, de írtad, hogy a fiad se lett rendszerető egyénnek nevelve, arról úgy mégis ki tehet, a Dzsingisz kán? Különben meg ahogy írták, hagyd őket belefulladni a retekbe, akkor megtanulnak takarítani.
2023. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
86%
Valamiért a fiadnak így megfelel. Ha nem felelne meg máshogy lenne. Azt hadd döntse el a fiad ,hogy a feleségét eltartja-e a több százezres fizetéséből vagy 12 óráztatja a Mekiben. Nyilván ha mész és mindent állandóan megcsinálsz nem fog semmit csinalni az asszony. Egyébként beba$zna ha az anyósom rakosgatná a ruháinkat, meg beszólna ha ott a morzsa az asztalon, én se megyek hozzá rendezkedni. A gyereket vidd el nyugodtan magadhoz, ha nem tetszik majd a fiadnak a rendszer, változtat. Az pedog nem jó ha fúrod a menyed
2023. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
69%
Nyilvánvalóan kamu kérdés, de szívemre teszem a kezem: ha a gyerekem házastársa valóban ezt csinálná, kvára basná az én csőrömet is. Egy here házastársat és a masszív igénytelenséget borzasztó szülői szemmel nézni.
2023. ápr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
83%
Ne főzz és kész. Akkor vigyázz az unokára amikor neked jól esik. Mellesleg a fiadnak mégis jó így, ha nem lenne jó akkor beszélne a feleségével.
2023. ápr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem vegyél egy vibrátort vagy masztizz s fiad képére ahogy szoktál.

Rosszfiúk oldal nincs? (rosszlányok férfi verziója)

Nagyon hiányod van ha ennyire belefolysz az életükbe.


Mit számolod te a kenyérmorzsát a pulton? Hogyan kerülsz egyáltalán oda?

Húzzál haza és ne pofátlankodj más házában. Nem kell napi 10x átjárni.

Talán ha normális vendégként szólnál neki mielőtt jössz, nem csak úgy odapofátlankodnál, akkor rend lenne.

Szerintem senki se kezdi úgy a napot hogy hajnali 4kor felkel, mindent lepucol, kitakarít, hogy az ilyen hivatlan hiéna dögök ne tudjanak nap közben belekötni,ha átmennek.

2023. ápr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
45%
Ha az én anyósom lennél már kaptál volna pár nyaklevest az tuti. Tedd össze a 2 kezed hogy ilyen türelmes, önbizalomhiányos menyed van.
2023. ápr. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
79%
Ez láthatóan egy kamu kérdés, nem veszitek észre?
2023. ápr. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
92%
25 a roszlányokon meg a videkilányokon vannak férfiak is!
2023. ápr. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
91%
Eléggé lesüt róla.
2023. ápr. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
75%
Melyik a húsos csont 21?
2023. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!