Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában van hogy még...

Mostanában van hogy még néhányan otthon ülünk nagyrészt (online oktatás , Home Office stb...) . Mi szokott lenni rajtatok ?

Figyelt kérdés
Rajtam a hosszú fekete/arany szaténköntösöm szokott lenni amiben alszom , de szerintem szerzek majd egy jó puha hosszú plüss köntöst is

2021. ápr. 26. 09:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

ugyanabban a kontosban alszol es dolgozol egesz nap tobb napon at..?

en nappalra altalaban feloltozom, kenyelmes otthoni ruhaba: polo, melegito vagy leggings, ha hideg van pulcsi.

2021. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
reggel szoktam magamon hagyni kicsit aztán felöltözök
2021. ápr. 26. 09:23
 3/17 A kérdező kommentje:
amíg teázok . megreggelizek
2021. ápr. 26. 09:24
 4/17 A kérdező kommentje:
de estefele fürdés után már abban vagyok végig
2021. ápr. 26. 09:25
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Én felülre úgy öltözöm, ahogy suliba is mennék, alulra meg valami melegítőt veszek. Aztán ha kimegyek az utcára, felöltözöm rendesen.
2021. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Metionin ***** válasza:
100%
Én felveszek egy itthoni pólót meg egy leggingset és annyi. Nem leharcolt cuccok ezek csak direkt itthonra van, kényelmes benne a gép előtt ülni, elég érdekes pózokban tudok ülni amikor nem látják, farmerban meg szoknyában nem menne :D
2021. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Ha nem öltözök fel rendesen home office-ba, nem érzem úgy, hogy dolgoznom kéne, pl. ha pizsamában ülnék a gép elé biztos nem lennék nagyon hatékony.

Jó, van, hogy úgy kezdem, hogy pizsiben megnyitom az e-maileket, de utána megyek átöltözni.

Szóval én itthon is felöltözök, kényelmes, de azért normálisan kinéző ruhákba, pl. szabadidő, vagy valami bővebb, lazább pamutnadrág, póló/felső, ha meg mondjuk meetingem is van, akkor max. felveszek egy csinosabb inget, ha az esemény megköveteli.

2021. ápr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam kényelmes itthoni viselet van (pamut leggings és póló), de nem pizsama. Nem szívesen lennék éjjel-nappal ugyanabban a ruhában, de nem is öltöznék ki a monitor elé.
2021. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Általában melegítőszettben vagyok. Nem régi elnyűtt, direkt itthonra vettem mikor bejött ez a home office őrület. Viszont ha meetingem van, vagy interjúm, tehát olyan elfoglaltság, ahol látszódnom is kell, akkor normálisan felöltözöm úgy, ahogy az irodában is lennék.
2021. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

1-es

Nem dolgozik, unatkozik teljes fizetésért, ott van a címkék között.

2021. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!