Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Félre kéne értenem apámat...

Félre kéne értenem apámat vagy normális még ez?

Figyelt kérdés

24/L vagyok, kissé fusztrált és összezavarodott már egy ideje. Apámmal nőttem fel és lakom jelenleg is,mert anyám elhagyott minket, azóta nem is volt új kapcsolata apámnak. Megjegyeznem hogy mindigis megtett értem mindent,rendesen felnevelt es szeretett jó apa módjára,valamint leszogezném hogy soha nem bántott vagy molesztalt,de nem tudom eldönteni hogy időnként a megjegyzéseit,történeteit hova rakjam vagy hogy is ertelmezzem. Valamiért rendszeresen kiemel vagy elmesél mellekkel és pénisszel kapcsolatos dolgokat, mint például hogy ugy tudja hogy a nők bal melle elvileg kicsivel bizonyitottan nagyobb mint a jobb,hogy a munkatársa a kisfiát fitymaszűkület miatt viszi műtétre, hogy az egyik haverjának gondok vannak odalent és nem megy el vele orvoshoz,vagy hogy hallotta hogy a japánok miket csinálnak,pl hogy olyan musor is létezik amikben a férfiaknak az anyjuk mellét kell felismerni és bizonyos helyeken szexuális tartalmú videókat vetitenek az utcan.

Nem tudom eldonteni hogy ez mennyire probléma,perverzió,vagy ő csak szimplán érdekesnek tartja ezeket elmeselni.

Mindenesetre kissé aggódom hogy ez probléma lehet és mit kéne a helyzettel kezdenem vagy csak tulreagalom a dolgot mert alapvetően tisztességes embernek ismerem apát de nekem ez az egész kellemetlen hogy miért mondja ezeket nekem.

Előre is köszönöm ha valaki tud ebben tanácsot nyújtani vagy segíteni.



2023. ápr. 30. 00:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Legközelebbinél szólj rá, hogy kínos ezt neked pont tőle hallani, ugyhogy szépen megkéred, legyen rád tekintettel. ennyi.
2023. ápr. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
kukit is szalvétával fogod?
2023. ápr. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
24 évesen már nem kötelező az apáddal élned, főleg ilyen fura történetei után...
2023. ápr. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Mondd neki, hogy inkább a haverjainak mesélgesse, számodra zavaróak ezek a történetek.
2023. ápr. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Ebben így nincs semmi perverz. Ezek egyszerű tények, amiket nyilván érdekesnek tart, és mivel te vagy a társasága, neked meséli el. Én meghallgatnám (ha nem túl gyakori - De most csak 3-4 esetről beszeltel).

Konzervatív nőként írom, hogy em akadnék fenn ezeken

2023. ápr. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

24 éves vagy, ha zavarnak ezek, költözz el. Ő nem fog változtatni, mert neki ezek egyszerű tények, tényközlés, infó, nem valami megbotránkoztató dolog.


A férfiak lazábban kezelik ezt, de ismétlem: ha nem oké a témaválasztás és nem tudod rávenni hogy nem beszéljen róla, költözés.

2023. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%
Túlreagálod. Csak beszélget veled. 25L
2023. ápr. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!😊
2023. ápr. 30. 08:25
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem akar rád mozdulni, egyszerűen úgy van vele, hogy ezeket is megoszthatja veled. Az, hogy olvas valamit, meg valakivel történik valami normális, hogy elmeséli, te vagy a családja, veled tud beszélgetni.
2023. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Ne a lányával beszélgessen szexuális témákról, mert az apa-lánya viszonylatba ez nem fér bele, mint ahogy a főnökével vagy a sarki zöldségessel se beszél erről. A lányának ez kellemetlen, és semmit nem kell eltűrnie, amit nem akar meghallgatni. Mondd meg neki, kérdező. Valószínűleg nem perverz, hanem tuskó.
2023. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!