Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szokott lenni olyan érzésed,...

Szokott lenni olyan érzésed, hogy a szüleid amíg éltek, addig sokszor nem jöttetek ki jól egymással, de most, hogy nem élnek, ennek ellenére hiányoznak?

Figyelt kérdés
Például beleszóltak az életedbe, és ez zavart (vajon kit nem), de miután nincsenek (vagy egyikük nem él), mégis úgy gondolod, hogy ugyan idegesített, de bár lenne, aki mondaná.
2023. máj. 3. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, van amikor hiányoznak
Nem hiányoznak
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert nem jöttünk ki jól és nagyon keveset beszéltünk, még szeretném, ha élne. Nem tartanám vele gyakrabban a kapcsolatot, de azért jobb lenne, ha lenne, mint hogy nincs.
2023. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak nem votlak nagyon nagyon rosszba kb ugy hogy nem si tartották a akpcsoaltot akkor szerintem mindenkinek hiányoznak
2023. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Párom szülei alkoholisták voltak, amíg együtt voltak, végig veszekedtek és verekedtek, a válás után egyik se törődött párommal, így ő nagyszülőkhöz került.

Felnőttként évente 1x találkoztak csak, néha beszéltek telefonon, de most hogy már nincsenek, hiányoznak neki, és gyakran arról gondolkodik, miért hagyták őt ennyire cserben a szülei.

2023. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan rokonom, aki sárt dobált az apjára míg élt, 20 évi nem beszéltek. A halálos ágyán is érte könyörgött, hogy hadd beszéljen a fiával, de a férfit nem érdekelte. Aztán az apja hosszú betegség után elhunyt, ő meg depressziós lett.
2023. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én nagyon tudatos életet élek. Bennem nincsenek ilyen ellentétek, mert az önismeretem nem 15-20% közé rakható, mint az átlag embernek, hanem 90% felett van, ami már nagyon nehezen elérhető, így megfelelően tisztában vagyok és voltam a pszichémmel, szóval az efféle ellentéteket akkor oldottam fel, amikor még éltek, így utólag nincs bennem extrán kialakult betegség, pl hiányérzet.
2023. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én szüleim még szerencsére élnek. Nekem is számtalanszor bele szólnak az életembe és idegesít, de ennek ellenére is hiányoznak (ritkán látom őket mivel messze élek tőlük)
2023. okt. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!