Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Helytelen kitenni itthonról,...

Helytelen kitenni itthonról, miután lebukott, hogy illegális szert használt?

Figyelt kérdés

A lányomat drogozáson kaptam. Egy barátnője szólt, mert még ő is aggódott érte. A lányom pontosan tudja, hogy zéró toleranciám van a drogozás felé, mégis megtette. Állítja, hogy nem rendszeres és nem károm, amit használ, kiderült, hogy több alkalom is volt. Már tavaly is. Összesen 3 alkalom elvileg - vagyis ennyit ismer be.

Én megmondtam, hogy vagy hajlandó elismerni, hogy problémája van, és a diplomaosztó után már másnap megy is elvonóra, vagy mehet Isten hírével. Azóta össze van törve, hogy igazságtalan vagyok, és egyik variációt sem választja. Azóta győzköd, cikkeket mutogat a drogokról, stb.


Mit tennétek a helyemben? Most diplomázik, azért nem döntünk már ma.



2023. máj. 4. 15:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
80%
Milyen drog, hogy ennyire kialadtál? Ha elszívott egy spanglit, attól nem kell rásütni, hogy büdös drogos.
2023. máj. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 A kérdező kommentje:
Nem spangli. Mindenféle hallucinogén. LSD bélyeg, varázsgomba, extasy
2023. máj. 4. 15:50
 3/90 anonim ***** válasza:
84%

A helyedben kitartanék az eredeti elhatározás mellett, mert ugyan elvileg lehet, hogy MÉG nem komoly a dolog, de a legtöbb esetben az LESZ.

A lányod meg már nem gyerek, friss diplomásan meg még kevésbé fog annak számítani, ideje, hogy megtanulja, a tettei következményeit viselnie kell.


Ha most engedsz és visszalépsz, akkor ebböl neki az lesz a "tanulság", hogy nem kell figyelembe venni, amit mondasz.

2023. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 A kérdező kommentje:
Ha tartom magam, akkor már megmondta előre, hogy azt a variációt választja, hogy soha többé nem lát. És még azt is mondta, hogy ostoba, tudatlan vagyok.
2023. máj. 4. 15:54
 5/90 anonim ***** válasza:
56%
Pedig ott már baj van hogy drogra van szüksége hogy élvezze az életet.
2023. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
77%
Hár egy drogosnak ez a válasza nyilván. Nem vagy igazságtalan. Ez idővel csak rosszabb lesz. Vagy meggyógyul most, vagy később lopni fog a pénzért, hogy drogot vehessen. Vagy rosszabb. Nem te vagy tudatlan, a lánnyal van a baj! Lehet azért egy pszichiáter sem ártana.
2023. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 A kérdező kommentje:
Nem hajlandó menni sehová magától.
2023. máj. 4. 16:02
 8/90 anonim ***** válasza:
100%
De akkor ezeket a szereket rendszeresen használja?
2023. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:
Azt állítja, hogy 2022-23-ban összesen 3 alkalommal.
2023. máj. 4. 16:04
 10/90 A kérdező kommentje:
Vagyis a 3 említettet mindegyiket egyszer. Szóval mind a 3 alkalommal mást.
2023. máj. 4. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!