Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 50 ezer szerintetek elég a...

50 ezer szerintetek elég a közösbe, ha átmenetileg a szüleimnél élek?

Figyelt kérdés

.. és magamnak veszem a kaját néha amiből nekik is adok, kb a fele kaját amit ők csinálnak megeszem


Pl sütő használat, gép fogyasztás ilyet beleszámítva ez elég összeg?


29F


2023. máj. 13. 13:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Napelemünk van, de azért rá kell fizetni egy kicsit évente az áramra, pár tízezer forintot
2023. máj. 13. 14:00
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Persze:)
2023. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Akkor úgy kérdezem, hogy ha jön a vita, hogy miért csinálom ezt miért azt, miért megy még a sütő most stb.. amikor nem kéne akkor mit érdemes ilyenkor válaszként mondanom?


Apámból néha előjön a kontrollálási mánia és nem tudom, hogyan kezeljem ezt megfelelően, hogy ne tegyen kárt bennem

2023. máj. 13. 14:08
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2023. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
89%
Szerintem elég.
2023. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Cameroon ***** válasza:
92%
Szerintem ez megbeszélés kérdése de nagyon jó hogy ez a kérdés téged érdekel mert sok fiatal egy fillért nem ad le a fizetéséből .nyilván vannak szülők akik nem is kérnek pl tőlem se kértek .de a válasz az hogy megbeszélés kérdése(de elég kell hogy legyen)
2023. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De az a kérdésem, hogy mire támaszkodhatok, ha valamiért apám ideges, és elkezd bökdösődni és mondja, hogy ne süssek stb..


Arra utalván, hogy ő fizeti az áram számlát, és hogy ez így is sok..


..ki kellene számolnom hogy pontosan mennyi a sütő fogyasztása, és abból kalkulálni, és érvelni hogy nem reális a kötözködése?


Hogyan tudom magam megvédeni egy ilyen vita helyzetben?

2023. máj. 13. 14:31
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Elég.
2023. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Mindegy, hogy szerintünk elég e, egyedül a szüleid véleménye számít. Miért nem kérdezed meg őket, hogy mennyivel járulj hozzá a koltsegekhez?
2023. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azt nem értem, miért van az, hogy ha 50e ben állapodunk meg akkor miért vannak ezek a szituációk?


Ez azt jelenti, hogy ez az összeg nem elég, és apám passzív aggresszív módon akarja ezt kifejezni, vagy mi a probléma?

2023. máj. 13. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!