Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 50 ezer szerintetek elég a...

50 ezer szerintetek elég a közösbe, ha átmenetileg a szüleimnél élek?

Figyelt kérdés

.. és magamnak veszem a kaját néha amiből nekik is adok, kb a fele kaját amit ők csinálnak megeszem


Pl sütő használat, gép fogyasztás ilyet beleszámítva ez elég összeg?


29F


2023. máj. 13. 13:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk lehet hogy túlzásba viszed a sütő hasznalatat?
2023. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég.
2023. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%

Ha ez ennyire kritikus téma, akkor megmondanám, hogy az 50 ezren felül befizetem a teljes villany/gáz számlát (attól függően, hogy mivel megy a sütő) és onnantól ebből nem lehetne probléma.

De őszintén szólva szerintem nem ezzel van a baja apádnak, hanem hogy lassan 30 vagy és otthon laksz. Egyébként ezt teljesen megértem a mai ingatlan és albérlet áraknál, na meg hitel kamatoknál, de neki valószínűleg az van a fejében, hogy ő már enny idősen bezzeg... bár aztán a franc tudja, mert apád korosztályának a fele (főleg ha falun éltek) a szülőkkel maradt házasként is vagy az apósékhoz költözött...

2023. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha veszel kaját, egyébként meg a szüleid veszik, ráadásul megeszed a felét, tehát annyit mint 2 másik felnőtt? A kajádra nem elég a pénz, amit adsz.
2023. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
85%
29 evesen el is lehet koltozni, ha valami nem tetszik. Aztan megnezem, hogy 50 ezerbol hol elsz meg, ha ezt soknak tartod 🤣
2023. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mert apád élvezi, hogy basáskodhat, és visszadobhat gyerekszerepbe.


Költözz el, mert csak mérgezi az életedet ezzel a szándékos passzív-agresszív viselkedésével.

2023. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
64%

Az más kérdés, hogy egy embernek a KAJA- tisztálkodási szerek mondjuk kijön 50 rongyból, és akkor a rezsibe még semmit nem adtál :D


De akkor mondja meg apád nyíltan, hogy 80-at adj le, mert kiszámolva annyi, amit fogyasztasz.


#16

2023. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

16

Elköltöznék, de most inkább ne menjünk bele az okokba, mert azok túl egyértelműek


Az a baj, hogy szerintem úgy látja, hogy ciki az, ha meg mondja, valami miatt nem mondja, hanem inkább visszamegy ebbe a passzív agresszív szerepbe, amit gyerekkorban kialakított mivel nem volt választása, és még nem sikerült kigyógyulnia belőle

2023. máj. 14. 13:37
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálunk fejenként 25-ezerre jön ki a rezsi. Sok évtől 30-ezret fizetek, de régen ebben benne volt kaja is. Most már nem, de hagytam a 30-ezret és szolgáltatásra párommal együtt fizetünk.


35/F

márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!