Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak anyámmal? Már...

Mit csináljak anyámmal? Már ezt nem bírom idegekkel. Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egész story ott kezdődött, hogy a mensim késett 1 hetet, sosem szokott pontosan járni, mikdof késik 1-2 napokat .

Már anyám elkönyvelte magában, hogy én terhes vagyok stb., de csináltam teszteket is, de mindig védekeztünk is és mind negatív is lett,de eközben engem elhordott mindenfelé kurvának ok nélkül . Természetesen ez nagyon rosszul esett, mert soha életemben nem voltam kicsapongó, nem iszok nem cigizek 1 kezemen megtudom számolni, hogy hányszor voltam bulizni és csak 1 barátom volt a mostanin kívül egész életemben, úgy hogy már 22 éves vagyok és soha egy fiúval se aludtam. Aztán megnyugodtam, meg is jött rá 1-2 napra. Ma anyám a fejébe vette semmiből semmi, hogy ő az én véres betétemet kontrolálja a kukából, mert ő szerinte én hazudok, és még mindig nem jött meg. Annyit kell tudni, hogy anyámnak még arról is bekell számolni, ha meg jött és bárhova el is megyek állandóan minden lépésemről bekell számolni, mindig a telefonon lógok.

Természetesen a betéten lévő vér már reggeltől mikor kicseréltem pár óra múlva már megalvadt és bebarnult. Ezután olyan nagy veszekedést csinált, hogy én terhes vagyok, mert nem normális vér van rajta,ő is csak barnázott, mikor terhes lett velem stb.. elhordott engem minden rossznak, amit csak elkell képzelni.

Én hiába mondtam neki, hogy az már megalvadt ha pár órát áll a kukában, sőt még mikor pisiltem azt is megmutattam neki, hogy nézd meg rendesen vér jön, piros volt, de ő ezt nem hitte el. Már annyira elfajultak a dolgok, hogy én hozzam nem szól, a családból kitagadott az mondta és költözzek el otthonról, én nekem soha többé nincs mit keresnem, az összes ruhámat kidobálta a szekrényből az udvarra .Nem tudom, hogy most mitévő legyek, hogy elköltözzek otthonról a barátomhoz vagy mit csináljak? De már teljesen kivagyok idegileg.



2023. máj. 13. 14:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az anyád egy rosszindulatú elmebeteg sz.métláda. Próbálj meg lelépni onnan valahogyan. Kapcsolatot szakítsd meg vele.
2023. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Anyád magánéletével van baj, azért foglalkozik a tiéddel. Értem, hogy ciki, ha mások előtt is elkezd balhézni. Valahogy otthon kellene lecsillapítani. Nem kell mutogatni a betétet, meg bizonygatni semmit. Nem kell beszámolni, hogy hova mész, csak írj annyit, hogy jól vagy, telefont ne vedd fel. Te szabd meg a határokat. Bele kell törődnie. Nem tartozik rá, mikor jött meg. Ez a te magánügyed, értesd meg vele.
2023. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
90%

Fhú nálunk is hasonló a helyzet de nem pont a betéttel.

Ugyan olyan vagyok mint te nem jarok bulizni eddig 1 fiuval a mostani baratommal fekudtem le 9honap utan es 2,5 eve vagyunk mar egyutt.

A szexrol anya nem tudod sokaig es nem is tőlem tudta meg hanem mastól akinek en bizalommal elmondtam.

Azóta a fejébe vette hogy mi mindenhol csinaljuk stb

Mult heten csutortokon tesire tangat vettem mert nincs nagy seggem es az valamennyire kihozza az alakjat.

En gyogyszert szedek es nem jott meg reggel ahogy szokott. Elkezdtem parazni.

Majd este megjott mondtam neki es mondta h jo akkor nem vagy terhes mondom ez annyira nem is volt a fejembe(inkább attól felek hogy elmulasztja a gyogyszer a mensimet teljesen es nem lesz)

es elkezdi h megtalalta a szennyesben a tangat es hogy biztos valahol basztunk

allandoan ezen kattog

Ibs-em van amitol van h random hanyok egyet.

Anyam allandoan nem vagy te terhes mondom nem mivel melle óvszert is használunk amire szinten ő “kötelezett”

2023. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13/13 nálunk is sajnos ugyan ez van, hogy mi is bárhol baszunk még a moziba is, mert szoktunk járni néha, ha valami jó film van.

Bárhová is elmegyünk állandóan a messengeren írok rok neki, ha még nincs signal és nem tudok visszaírni sokára már azt mondja, hogy mi baszunk.

Most is 100%-ra megvan győződve, hogy én terhes vagyok. Mi csak óvszerrel védekezünk, de úgy, hogy ki is veszi belőlem mielőtt elmegy, úgyhogy nem kerül belém semmi sperma.

Én nem hordhatok végképp tanga bugyit sem ,mert akkor már egyből k. rva vagyok. Egész nap azt hajtogassa, hogy én szégyent hoztam a családra meg stb..úgyhogy már teljesen idegroncs vagyok

2023. máj. 13. 18:10
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja csajok, de amikor meg hozzátesz egy nagy lapáttal a mérgezésével, hogy tönkremenjen a kapcsolatotok, majd 30 körül lesztek és nem hogy férjetek, de pasitok sem lesz, akkor meg azon fog hisztikézni, hogy mekkora szégyen, másnak már gyereke van. Meneküljetek, amint lehet. Tudom nehéz, főleg, ha tanultok, de amint van munkátok kapcsolat megszakítás segít az ilyenek ellen.
2023. máj. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%
Bird ki még ameddig feltétlen muszáj aztán költözés.
2023. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Sajnos már engem és a barátomat is teljes mértékben elhordott mindenféle senkiházinak. És állandóan kapom a beszólogatást a legcsúnyább szavakkal.
2023. máj. 13. 19:36
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
Akkor ez a faxi nem a barátod, hanem egy tróger... Barátnőd, nincs akinél csövezhetnél egy ideig?
2023. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
De miert hagyod magadat? Amúgy érdemes lenne ezzel foglalkoznod mert nem normalis hogy ezt hagyod…
2023. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
88%

Édesanyád láthatóan teljesen abnormálisan áll a nemi élethez, lehet, hogy ennek valami őt ért trauma vagy neveltetés vagy nem tudom mi az oka, de ez nem indok arra, hogy így kezeljen téged.


Ritkán írok ilyet, de minél gyorsabban próbálj meg elköltözni valahová. Pároddal együtt albérletbe, akár úgy, hogy szobát vesztek ki ketten (most pont albit keresünk csomó olyan hirdetés jön szembe, amiben kifejezetten párnak hirdetnek kiadó szobát), akár úgy is, hogy átmenetileg halasztasz a főiskolán/egyetemen, keress diákmunkát, vegyél fel diákhitelt stb., mert ez tönkre fog tenni hosszú távon.


Anyám nem volt egyszerű eset, de ehhez képest a modernség és normalitás szobra volt. :-o

2023. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!