Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fontosabb a nőknek az...

Miért fontosabb a nőknek az új párja mint az elözőkapcsolatábol született gyermeke?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy ha egy nőnek új pasija lessz akkor megszünik létezni a volt kapcsolatábol született gyereke,most olvastam hogy Angliában halálra verte és éheztette a saját gyerekét az anya és élettársa hölgyeim mért fontosabb az új pasi mint a saját gyerek??

2023. máj. 17. 18:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy a facebookon aszondta valami, ez kb vénasszony-pletyka szint.
2023. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
97%
Magyarán nincs hír, nincs cikk, csak hazudoztál, értem. A kérdésed jelente a következő menetrendszerinti hisztidig.
2023. máj. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
98%
Én meg még mindig várom a választ arra, hogy miért tagadta meg a bíróság a kollégától az 50-50%-os gyermekfelügyeletet? Harmadszor kérdezem, valahogy erre elfelejtődik válaszolni.
2023. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
98%

"Nem értitek semmi gond nincs a srácal,"


Mert te aztán tudod, mi történik otthon.

2023. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Mindig történnek igazságtalan és szörnyű dolgok. De ezeket direkt figyelni? Keress jó példákat és eseteket. Azokból szerencsére több van, de mivel normálisak, ezért nem/kevesebbet beszélnek róluk, pedig megérdemelnék.
2023. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó a helyesírásod kérdező, nőgyűlölet helyett ezen rágódj inkább.

Megsúgom a gyerekem apjával élek, és lehet inkább lelépek a gyerekkel, mert ez így nem oké. Ha megkérem h vigyázzon rá, nagy nehezen megteszi, ha sír, annyit mond h "fejezd be, vagy beváglak a szobádba/kiságyba!!" Na most ez gyermeknevelés? A gyereknek konkrétan én veszek meg mindent, a gyógyszertől kezdve, a ruhán át.

Ha lesz párom, biztos mérföldekkel normálisabb férfi lesz.. Egyébként értem mire célzol kérdező. Hogy a gyerek az apjára emlekezteti az anyát. Borzasztó egy érzés ha belegondol az ember. Ellenem is sok sz@rt csinált már apuka, szegény gyerek meg nem tehet róla h az apjára is hasonlít. Ő egy teljesen különálló egyén, nem szabad egy kalap alá venni. Ha külön megyünk, apukát látni sem akarom, de ez kikerülhetetlen, mert át kell adni a gyereket láthatásra. Ő az a fajta, hogy ha nekem új párom lenne, megpróbálna bekavarni, tönkretenni a kapcsolatot. Persze én ezt nem hagynám neki, gondolkodjon csak a sok szemétségen amit ellenem tett, legyen csak hétvégi apuka, úgysem foglalkozik eleget a gyerekkel. Ő fáradt :DDDD

2023. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan nőt se ismerek aki nem foglalkozna a gyerekével. Közvetlen környezetből meg kapásból 3 olyan pasit (direkt nem apát írok) aki lelépett az új puncival és azóta azt se tudja mi van a gyerekkel.


A pasiknak miért fontosabb az új luk mint a gyerekeik?

2023. máj. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értitek semmi gond nincs a srácal,"


Apámról is ezt gondolja mindenki, gyerekkoromban mégis az volt a hobbija, hogy széjjel vert, ha olyanja volt. Kifelé mindig ment a pedáns élet, azt meg csak mi láttuk, hogy milyen volt otthon.

Manapság nincs olyan, hogy különösebb ok nélkül ne 50-50-et adjanak (már akkor, ha mindkét szülő akarja nevelni továbbra is a gyereket).

Rohadt sok olyan eset van, mikor teljesen máshogy adják elő az emberek a történeteket, mint ahogy történtek, főleg akkor, ha mögötte egy megromlott viszony is áll. Nyilván mindig a másik a hülye.

2023. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

#49 Az én apám dettó. Mindenkivel haverkodott, jófejeskedett, itthon meg szarráverte a családot. Aztán meg persze ő volt a szegény apa, akivel nem beszél a szemét lánya. Egyébként ez is jellemző a bántalmazókra, hogy áldozatpózba helyezkednek. Előadják, hogy itt őket kell sajnálni, nem a valódi áldozatokat, akiket ő éveken át bántalmazott. Gondolom a kérdező kollégája is hasonló "jófej" apa lehet.


Kérdező, kérdezz már rá a kollégánál, hogy miért nem kapta meg a gyerekfelügyelet felét! Most már tényleg kíváncsi vagyok. Mondjuk azt úgysem fogja bevallani, hogy egy abúzív f.sz, de a kérdésre adott reakcióját figyelheted.

2023. máj. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
És hány olyan apuka van akinek esze ágában sincs nevelni a saját gyerekét? Hány olyan apuka van aki a két hetente hétvégével megelegszik? Hány olyan van aki még kéthetente hétvégén is letojja a gyerekét? Hány olyan van aki sajnálja a 20 ezer forint gyerektartast mert anyuka biztos műkörömre költi. Ő meg azt hiszi a gyerek biztos fénnyel táplálkozik. És még lehetne sorolni az apukák "bűneit" is ha már általánosítunk.
2023. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!